Tým „Black“ odjížděl do Krupky s odhodláním zastavit propad tabulkou. V úvodních 2
turnajích v 1. výkonnostním koši na soupeře nestačil a na minulém turnaji, který sehrál
s týmy 2. výkonnostního koše, se podařilo hrát vyrovnané zápasy a urvat první vítězství.
Proti Katům z Kadaně se podařila odveta. Po porážce 3:5 z minulého turnaje, se
tentokrát Lovosičtí připravili lépe a po výborném výkonu celého týmu získali druhé vítězství
v lize a Nela dokonce udržela čisté konto!

Podobný vývoj utkání se rýsoval i v zápase proti Teplicím, když ASK Lovosice za
necelých 5 min vedli 3:0. Teplicím se, i za pomoci oddechového času, podařilo vrátit rychle
do zápasu a snížili na rozdíl jediné branky. Ještě před přestávkou se kapitánu týmu, Maxovi,
podařilo zvýšit na 4:2. V 2. půli však dominovali borci z lázeňského města a dokonali obrat,
když hráči Lovosic se jen sporadicky dostávali na polovinu soupeře.

Chomutov, jako favorit turnaje, od začátku diktoval ráz utkání. Za necelých 5 min
nasázel 5 gólů a zápas v klidu dohrál. Lovosické může těšit, že 2. poločas uhrál, s fyzicky
výborně připraveným soupeřem, 1:1.

ASK Lovosice – LFP Black : FBC Kati Kadaň 6 : 0
                                                      : FD Teplice 4 : 5
                                                      : Florbal Chomutov 1 : 7