Celý ročník už má za sebou i naše nejmenší kategorie, tedy přípravka. Ta nastupovala pod trenérským vedením Alexe Grmely a statečně bojovala v Lize přípravek proti soupeřům z Ústeckého a Libereckého kraje. Právě trenér Grmela pak samotnou sezonu v několika slovech zhodnotil.

Jaká byla letošní sezona z tvého pohledu?

Z mého pohledu byla úspěšná. Plná radosti z úspěchu, ale i smutku z neúspěchu, i když těch bylo málo. Začátek sezony byl velmi úspěšný, nabrali jsme dost bodů a zkušeností, které jsou nejdůležitější. Okolo Vánoc jsme se potýkali s velkou marodkou, což se podepsalo na výsledcích. Zbytek sezony už jsme ale odehráli většinou v plném počtu, za což jsem rád. Celkově jsem si sezonu velmi užil. Děti nabraly plno nových zkušeností a vyzkoušely mnoho nových herních situací, které jim pomohou v dalších sezonách.

Co lze během ní brát jako největší úspěch?

Růst všech hráčů. Jak florbalově, tak psychicky. A bojovnost, kterou děti předvedly ve většině zápasů a za  to bych jim chtěl poděkovat.

Jak fungoval tým jako celek?

Až na pár výkyvů bylo vše v pořádku  a doufám, že to tak i zůstane.

Jaké jsou vaše týmové plány pro nadcházející letní pauzu (nějaké turnaje apod.?)

Naše plány jsou jasné, dále pracovat na zlepšovaní hráčů a příprava na turnaj v České Lípě, kde se budeme snažit o nějaké hezké umístění.

A nějaký výhled do další sezony?

Pomoct hráčům k dalšímu zlepšovaní, sesbírat nějaké další úspěchy  a hlavně si tu sezonu užít.