Víkendový turnaj čekal i na lovosické veterány. Ti se vydali opět do Benátek nad Jizerou, kde jim soupeřem byli Stod a českolipští Medvědi severu. Proti západočeskému soku dokázali urvat remízu 5:5, tým z České Lípy byl ovšem nad síly Lovosic.

ASK Lovosice LFP – DDM Stod – Pohodový 100D 5:5

Branky a nahrávky: 11. Perháč, 20. Beneš (Kadlec), 27. Beneš (Kadlec), 28. Vlk (Kadlec), 30. Hrdlička (Beneš) – 3. Plocar (Nejedlý), 5. Plocar (Šantora), 12. Mašek (Plocar), 19. Nejedlý (Plocar), 36. Volák (Nejedlý). Rozhodčí: Střída, Urban. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:2. Po třetinách: 1:3, 1:1, 3:1.

Sestava Lovosic: Kovařík – Lebeda, Kadlec, Matějka, Ponrt, Rybář, Pospíchal, Vlk, Hrdlička, Perháč, Beneš.

Sestava Stodu: Benda – Nejedlý, Volák, Šantora, Mička, Šlehofer, Kudrnovský, Plocar, Mašek, Peca.

FBC Medvědi Severu Česká Lípa – ASK Lovosice LFP 6:1

Branky a nahrávky: 1. Kadlec (Boleslav), 16. Derka, 17. Dzierža (Najman), 24. Kadlec (Stožický), 31. Motejzlík (TS), 34. Dzierža (Kadlec) – 15. Beneš (Kadlec). Rozhodči: Urban, Střída. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Po třetinách: 1:0, 3:1, 2:0.

Sestava České Lípy: Dušek – Boleslav, Dzierža, Motejzlík, Boleslavová, Kadlec, Najman, Stožický, Derka.