Veteráni sehráli další dvojzápas ve sportování hale gymnázia dr. Václava Pekaře v Mladé Boleslavi. Na programu měli klání s domácím týmem a s Českou Lípou. K vidění bylo velké množství vstřelených gólů, samotné vítězství ale Lovosickým uteklo. Zejména proti České Lípě to bylo hodně blízko, veteránům chyběl jediný gól.

Florbalová akademie Mladá Boleslav – ASK Lovosice LFP 8:4

Branky a nahrávky: 7. Pánek (Rak), 9. Jirounek (Vlk), 13. Pánek (Cedrych), 20. Volf (Vlk), 21. Pánek (Cedrych), 25. Krzyžanek (Bobko), 30. Tregl (Cedrych), 36. Tregl (Rak) – 9. Beneš, 11. Kadlec (Beneš), 22. Ponrt (Beneš), 35. Kadlec (Ponrt). Rozhodčí: Bollardt, Černý. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Po třetinách: 2:2, 3:1, 3:1.

Sestava Mladé Boleslavi: Bobko – Jirounek, Tregl, Kubelka, Krzyžanek – Vlk, Rak, Hostinský, Volf, Pánek, Cedrych.

Sestava Lovosic: Kovařík – Zůna, Růžička – Kadlec, Matějka, Ponrt, Kubačák, Perháč, Beneš.

ASK Lovosice LFP – FBC Česká Lípa 5:6

Branky a nahrávky: 3. Kadlec (Zůna), 6. Perháč (Kubačák), 8. Beneš (Dvořák), 16. Beneš (TS), 29. Růžička – 2. Studený, 6. Jančuk (Trnka), 9. Jančuk (Semelka), 10. Brožek (Klivický), 13. Trnka (Jančuk), 32. Brožek (Najman). Rozhodčí: Bollardt, Černý. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Po třetinách: 3:4, 1:1, 1:1.

Sestava Lovosic: Kovařík – Zůna, Růžička – Dvořák, Kadlec, Matějka, Ponrt, Kubačák, Perháč, Beneš.

Sestava České Lípy: Klíma – Knol, Klivický, Najman – Trnka, Brožek, Jančuk, Studený, Semelka.