Vůbec první dvojzápas nové sezony čekal i na lovosické juniory. Ti se k němu vydali do Turnova, kde se utkali s rezervou FBC Liberec a s domácím Turnovem. S Libercem B se Lovosickým dařilo držet krok, nicméně nakonec mu těsně podlehli 4:6. Proti Turnovu se Lovosicím dařilo hrát vyrovnaně v první třetině. Nicméně v té další už soupeř odstoupil a zvítězil 9:4. Junioři Lovosic tak musí čekat na první body do dalšího turnaje.

ASK Lovosice LFP – FBC Liberec B 4:6

Branky a nahrávky: 7. Hladký (Marvánek), 11. Hladký (Dittrich), 18. Roneš, 25. Vokál Jak. (Pfeifer) – 2. Ježek (Klimeš), 5. Karl (Ježek), 7. Havránek (Hájek), 11. Karl (Dlouhý), 19. Ježek (Klimeš), 21. Vyšohlíd (Košek). Rozhodčí: Mauer, Pohunek. Střely na branku: 25:22. Diváků: 28. Po třetinách: 2:4, 2:2, 0:0.

Sestava Lovosic: Špiřík – Roneš, Ultsch, Pfeifer, Vokál Jakub, Vokál Jan, Marvánek, Pošík, Durek, Hladký, Dittrich, Pizúr.

Sestava Liberce B: Kraus – Košek, Dlouhý, Havránek, Hájek – Ježek, Karl, Pohanka, Vyšohlíd, Klimeš.

TJ Turnov – ASK Lovosice LFP 9:4

Branky a nahrávky: 2. Wambach (Břenek), 19. Hanzl, 27. Vírava (Hanzl), 29. Janků, 30. Wambach, 32. Hlaváč (Hanzl), 35. Hlaváč (Hanzl), 25. Wambach, 41. Hlaváč (Hanzl) – 4. Hladký, 21. Pfeifer (Pizúr), 40. Pošík (Vokál Jak.), 45. Hladký (Ultsch). Rozhodčí: Mauer, Pohunek. Střely na branku: 37:20. Diváků: 41. Po třetinách: 1:1, 4:1, 4:2.

Sestava Turnova: Starý – Dvořák, Lubovský, Wambach, Janků, Hlaváč, Šreiber, Hanzl, Břenek, Vírava, Fric.

Sestava Lovosic: Žák – Roneš, Ultsch, Pfeifer, Vokál Jakub, Vokál Jan, Marvánek, Pošík, Durek, Hladký, Dittrich, Pizúr.