ASK Lovosice LFP – FBC FAT PIPE Vipers Most 7:3

Branky a nahrávky: 7. Hrdlička (Galia), 9. Hrdlička (Fousek), 10. Kabelka (Vokál), 22. Tritthart (Svojše), 28. Fousek (Vokál), 36. Kabelka (Černý), 45. Vokál (Dvořák) – 30. Braniš (TS), 41. Braum (Horák), 43. Braniš (Matura). Střely: 30:29. Diváků: 75. Hráči utkání: Antonín Kabelka – Jan Braniš.

Sestava Lovosic: Dvořák – Krejča, Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, Černý, Tritthart, Fousek, Grmela, Vokál, Marvánek, Kabelka, Dittrich, Galia.

Sestava Mostu: Semsch – Beneš, Čech, Čekel, Horák – Vorlíček, Vysoudil, Valvoda, Bednář, Varšáni, Červenka, Braniš, Chavík, Mikač, Braum, Matura.

Viking TJ Kobylisy – ASK Lovosice LFP 4:10

Branky a nahrávky: 2. Rosen (Král), 13. McIntosh (Rosen), 34. Rosen (Král), 45. Šindelář (Král) – 5. Kabelka (Černý), 6. Černý (Tritthart), 7. Fousek (Vokál), 8. Svojše (Roneš), 11. Hrdlička (Fousek), 18. Tritthart, 27. Vokál (Galia), 31. Vokál, 34. Hrdlička (Vokál), 40. Černý (Tritthart). Střely: 15:28. Diváků: 67.  Hráči utkání: Šimon Šindelář – Radek Dvořák.

Sestava Kobylis: Molčan – Zahradník, McIntosh, Jirásková – Slaný, Rychetský, Šustr, Rosen, Šindelář, Beck, Kymla, Andreatta, Hubička, Král.

Reportáž:

Do zápasu proti Mostu vstoupily Lovosice o něco aktivněji než soupeř. Toho využily hned ke vstřelení prvního gólu, o který se postaral Adam Filip Hrdlička. Právě záhy vsítil i druhou trefu ASK. Posléze ještě navýšil vedení Lovosic Antonín Kabelka. Vipers sice ještě měli možnost přesilové hry, nicméně vylámali si zuby na bezchybném Radku Dvořákovi.

Na další gól v druhé třetině se čekalo až do 22. minuty. V ní se prosadil Adam Tritthart. Mostečtí měli velkou šanci v podobě trestného střílení, nicméně Ondřej Matura recept na Radka Dvořáka nenašel. Naopak vzápětí vedení ASK navýšil Jan Fousek. Při druhém trestném nájezdu už ale byli Vipers úspěšnější. Poprvé v utkání překonal Dvořáka Jan Braniš.

To třetí třetina už byla o něco vyrovnanější. Nejdříve se prosadil Antonín Kabelka. Na to odpověděl Tomáš Braum, načež z pohledu Mosteckých ještě snížil Jan Braniš. V čase 44:21 ovšem upravil na konečných 7:3 pro Lovosice Jakub Vokál.

Utkání s Kobylisy zpočátku vyšlo lépe soupeři. Ten se už v první minutě dostal k přesilové hře, kterou využil svou trefou Vojtěch Rosen. Následovala ale čtyřgólová kanonáda ze strany lovosických hráčů. Během 2,5 minut se postupně prosadili Antonín Kabelka, Filip Černý, Jan Fousek a Jan Svojše. Do konce první třetiny ještě zvýšil vedení Lovosic Adam Filip Hrdlička, stejně tak opět snížil Mark McIntosh.

Druhá třetina přinesla jen góly z lovosické strany. První z nich vstřelil Adam Tritthart, následně i Jakub Vokál.  Ovšem stejně jako proti Mostu, i třetí třetina přinesla bohatší gólový stav. Skóre otevřel lovosický Jakub Vokál, na což reagoval Vojtěch Rosen. Už dvacet vteřin po kobyliské trefě se ovšem prosadil Adam Filip Hrdlička. O poslední, desátý gól Lovosic se ale ještě postaral Filip Černý. Definitivní podobu skóre pak v čase 44:31 určil Šimon Šindelář.