Mise splněna! Lovosičtí dorostenci už na úvod hracího dne smetli v derby vysoko Ústí nad Labem 6:0. Díky tomu už měli jistotu, že zůstávají v elitním koši skupiny A. S klidem tak mohli nastoupit do zápasu s lídrem tabulky Bohemians. S těmi dlouho drželi krok, dlouho dokonce vedli o dvě branky. Sice nakonec zvítězili klokani, nicméně na postupu Lovosic se už nic neměnilo!

Florbal Ústí – ASK Lovosice LFP 0:6

Branky a nahrávky: 17. Tritthart (Svojše), 24. Hrdlička, 25. Roneš (TS), 33. Hrdlička, 44. Bureš, 45. Fousek (Vokál). Rozhodčí: Pohunek, Hladký. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. Střely: 36:27. Diváků: 20. Po třetinách: 0:0, 0:3, 0:3.

Sestava Ústí nad Labem: Dobosz – Jankovský, Tůma, Vrzala, Trčka, O. Ligmajer – Vondruška, Leština, Chroustovský – Hrabánek, Weber, Vlach – Krupica, L. Ligmajer, D. Černý

Sestava Lovosic: Dvořák – Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, F. Černý, Kalina, Tritthart, Fousek, Bureš, Grmela, Dvořák, Wypasek, Kabelka, Galia.

ASK Lovosice LFP – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:4

Branky a nahrávky: 12. Hrdlička (Svojše), 20. Fousek (Vokál), 36. Ultsch (Galia) – 24. Janoušek (Mazánek), 26. Mazánek (Bürger), 27. Grega (Mazánek), 34. Grézl (Kadečka). Rozhodčí: Pohunek, Vokál. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Střely: 17:33. Diváků: 30. Po třetinách: 1:0, 1:3, 1:1.

Sestava Bohemians: Novák – Křen, Mazánek, Bürger, Janoušek, Gavenda, Maršálek, Bugala, Nový, Kadečka, Bláha, Grega, Grézl, Kaprál.