V prvním zápase si poradili po těžkém boji se Sportovním klubem Most 6:5. Skóre zápasu otevřel Hozi po nahrávce Ulčáka. Poté začal úřadovat soupeř, kterému jsme dali moc prostoru při střelbě a tak se šlo „do šaten“ za stavu 1:2. Druhá třetina nezačala pro naše kluky zrovna dobře. Do druhé minuty jsme dostali další gól a nevypadalo to dobře. Sedm minut se hrálo nahoru a dolů, až se ujala střela Rudiho s přihráním Vody, sníženo na 2:3.

Bohužel se nám nedařilo soupeře dotáhnout a ten po třech minutách opět utekl na rozdíl dvou branek. Do třetí třetiny za stavu 3:5 šel do branky junior Tlachnič a hned od začatku byl pod palbou, stále ale držel kluky ve hře. V čase 32:27 se trefil Voda z přihrávky Rudiho a rázem jsme dostali soupeře pod tlak.

V čase 35:20 došlo ke kulturní vložce, kdy hráč Mostu chtěl vyškolit rozhodčí z pravidel a dostal krásné tresty 2+5+osobní trest a ČK3. Kluci toho dokázali využít a góly Rudiho a Ulčáka otočili skóre na naší stranu k vítězství v poměru 6:5.  Kluci hráli velice disciplinovaně a díky tomu si v poslední třetině zahráli devět minut v početní přesile.

Po malém odpočinku nás čekal druhý soupeř, a to Kati Kadaň B posíleni o hráče, kteří v juniorském veku táhnou divizní Áčko. Ač jsme první třetinu vyhráli 2:1, musíme si připustit, že soupeř byl v lepší a bylo jen otázkou času kdy se prosadí. Jak bývá letos naším zvykem a slabinou, máme vždy jednu třetinu, jak se říká na ručník. Tou třetinou byla ta druhá, kdy nám soupeř nasázel 4 fíky a bylo po legraci. Po dvou třetinách skóre 2:5. Do třetí části měl tým už lehce hlavy dole, přeci jen dva zápasy po sobě dají zabrat. Poslední třetinu jsme prohráli 2:0 a tak z Kadaně odjeli s pouhými třemi body do tabulky.

Chtěl bych poděkovat klukům za disciplinovaný přístup k zápasům, žádný trest na naší straně. Dále k předvedenému obratu proti Mostu a již dnes se těším na domácí zápasy, které odehrajeme 19. 2. na hale Chemik, kdy se od 9h utkáme s Jirkovem a od 13:50 s Litvínovem B. Všichni jste zváni, jsou to poslední dva zápasy na domácí palubovce.

Muži odehráli doposud 15 zápasů a v tabulce se momentálně nacházejí na průběžném 6. místě.