O uplynulém víkendu se lovosičtí muži vydali do Loun, kde sehráli zápasy s exdivizními celky FD Teplice a Lokomotivou Louny. Právě s Teplicemi byly Lovosice nablízko bodovému zisku, nakonec ale soupeř zvítězil o jediný gól. V zápasu proti domácím Lounům se Lovosickým dařilo v první třetině, avšak od té druhé strhly Louny vedení na svou stranu a už jej udržely.

FD Teplice – ASK Lovosice LFP 4:3

Branky a nahrávky: 19. Koštoval (Gebhardt), 35. Soukup (Bratschaedl), 37. Gebhardt, 43. Koštoval (Karafiát) – 17. Čapek (Vokál), 27. Ultsch (Futera), 31. Rudolf (Tlachna). Rozhodčí: Švec, Kubát. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Střely: 32:25. Diváků: 20. Po třetinách: 0:0, 1:2, 3:1.

Sestava Teplic: Topš – Brabec, Houda, Koštoval, Gebhardt, Mucha, Betka, Karafiát, Derka, Zeleník, Bratschaedl, Olexa, Strejcovský, Soukup.

Sestava Lovosic: Tlachna – Kotán, Rudolf, Mareš, Helis – Ultsch, Futera, Pošík, Dvořák, Čapek, Vokál, Holub.

ASK Lovosice LFP – TJ Lokomotiva Louny A 1:11

Branky a nahrávky: 4. Pošík (Vokál) – 1. Čonka (Smištík), 9. Klokočník (Čížek), 16. Čonka (Smištík), 18. Smištík (Klokočník), 22. Smištík (Mašek), 26. Čížek (Klokočník), 27. Smištík, 28. Smištík (Čonka), 30. Smištík (Lukács), 35. Linka (Čížek), 41. Linka (Smištík). Rozhodčí: Tichý, Švec. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Střely: 16:36. Diváků: 45. Po třetinách: 1:2, 0:7, 0:2.

Sestava Lovosic: Žák – Kotán, Rudolf, Mareš, Helis – Ultsch, Futera, Pošík, Dvořák, Čapek, Vokál, Holub.

Sestava Loun: Frajt – Čonka, Paseka, Linka, Bočánek, Klokočník, Čížek, Mašek, Smištík, Lukács.