Dorostenci, výrazně posíleni hráči stržáků, si v neděli udělali výlet do Mostu, kde na ně čekaly odvety s Lokomotivou Louny a hráči domácích Vipers. A oba soupeři se na nás připravili opravdu důkladně.

Zápas s Lokotkou ve znamení naší převahy na míčku, nebezpečných brejků soupeře a našeho mizerného zakončení. Šancí jsme si vypracovali dostatek, ale za soupeřova gólmana se nám povedlo procedit jen dvě rány. A to se nám stalo osudným. Lokomotiva hrála trpělivě a před naší brankou byla hodně nebezpečná. Pokaždé se hráčům Loun podařilo náš jednobrankový náskok dotáhnout, naposledy 5 minut před koncem zápasu a na jejich vyrovnávací dorážku jsme již nedokázali zareagovat. Zasloužená dělba bodů.

Mostečáci na nás nastoupili hodně rázně a nám trvalo dvě třetiny, než jsme si na jejich rychlost, tvrdost a napadání rozehrávky zvykli. Bohužel jsme tou dobou už prohrávali 1:4. Teprve pak jsme naši hru zjednodušili, přestali vodit míček a konečně začali trefovat branku. Ale hned po úvodní buly 3. části soupeř utekl a v 6. sekundě skóroval popáté a vypadalo to na debakl. Kluci ale zabrali, pomohlo i stažení sestavy na dvě lajny a za chvíli to bylo už jen 3:5. Stačila ale další chvilka nepozornosti v obraně a soupeř opět odskočil na 3brankový rozdíl, takže ani náš úspěch v oslabení necelou minutu před koncem nemohl s výsledkem výrazněji zamávat. Můžeme opět litovat neproměněných šancí, kterých jsme si vytvořili dost a mrzí i to, že 3 ze 6 branek, které jsme dostali, padly po dorážkách a závarech v našem brankovišti. Mostečtí nás zkrátka přeběhali a přetlačili a 3 body zůstaly v Mostě po zásluze.

Náš náskok na čele tabulky se tak zmenšil a ze čtyřbodové vzdálenosti nám teď na paty šlapou právě hráči Mostu. Šanci na reparát budeme mít 6.3. v Roudnici, tak přijeďte držet palce ;o)

ASK Lovosice – LFP : TJ Lokomotiva Louny 2:2, FBC Vipers Most 4:6

Sestava: Kabelka – Ultsch, Prchlík, Roneš, Dittrich, Kopp, Vandrovec – Pošík, Grmela, Svojše – Fousek, Hrabánek, Vokál – Svoboda, Marvánek, Durek, Križák

Zapsal: nespokojený coach 8o(