Další turnaj v druhém koši 1. ligy dorostenců má za sebou dorost A. Po čtrnácti dnech se opět vydal do Rudné u Prahy, kde nejprve sehrál duel s Panthers Praha, posléze s Chomutovem. S Pantery drželi Lovosičtí dvě třetiny krok, až v té poslední dokráčel pražský celek k vítězství. Proti Chomutovu se ale už Lovosicím zadařilo. Ve vzájemné přestřelce proti soupeři, který zahajoval soutěž v prvním koši nakonec brali těsnou výhru 5:4.

ASK Lovosice LFP – Panthers Praha 2:6

Branky a nahrávky: 6. Dittrich, 14. Svojše (Galia) – 7. Riley (Majer), 28. Urbánek, 32. Kočovský (Urbánek), 34. Majer (Jelínek), 41. Uher (Pokorný), 42. Hron. Rozhodčí: Prokop, Nechutný. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. Po třetinách: 2:1, 0:1, 0:4.

Sestava Lovosic: R. Dvořák – Vašut, Hrdlička, Roneš, Svojše, Ultsch, Černý, Tritthart, Fousek, V. Dvořák, Grmela, Vokál, Dittrich, Galia.

Sestava Panthers: Vágner – Kempf, Merkner, Pokorný – Uher, Kubíček, Sabák, Urbánek, Jelínek, Majer, Hron, Riley, Canales, Hlaváč, Kočovský, Černík.

Florbal Chomutov – ASK Lovosice LFP 4:5

Branky a nahrávky: 21. Kraj (Žižka), 24. Sobek, 24. Pilař (Diepold), 34. A. Rohusch (Pilař) – 1. Vokál (Hrdlička), 16. Tritthart, 34. Tritthart (Svojše), 39. Hrdlička, 41. Černý (Svojše). Rozhodči: Prokop, Nechutný. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. Po třetinách: 0:1, 3:1, 1:3.

Sestava Chomutova: Somol – Penk, J. Urban, Grohol, Holovej, Sobek, Daňo, Kugel, Žižka, Kraj, F. Rohusch, Diepold, Bělohlávek, Pilař, Kalijanko, Chalupný, T. Urban, A. Rohusch, Kříž.