Veteráni se na liberecké půdě střetli s českolipskými Medvědy severu a pražskými Panthers. V obou případech se jednalo o poměrně vyrovnané klání, bodovat se jim ovšem podařilo až v utkání druhém. A to zejména díky gólu Martina Perháče pět vteřin před závěrečnou sirénou, kterým strhli Lovosičtí vedení na svou stranu.

ASK Lovosice LFP – FBC Medvědi severu Česká Lípa 2:4

Branky a nahrávky: 10. Beneš (Vlk), 23. Rybář (Kadlec) – 10. Odvárka (Slaný), 11. Dzierža (Motejzlík), 24. Marhan (Stožický), 29. Marhan (Slaný). Rozhodčí: Váňa, Heřmánek. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Po třetinách: 1:2, 1:1, 0:1.

Sestava Lovosic: Bergl – Vlk K., Kadlec, Matějka, Rybář, Zůna, Vlk V., Růžička, Kovařík, Perháč, Beneš.

Sestava České Lípy: Pittner – Poledno, Kunca, Souček, Marhan, Motejzlík, Kadlec, Slaný, Odvárka, Tym, Dzierža, Stožický, Derka.

Panthers Praha – ASK Lovosice LFP 5:6

Branky a nahrávky: 10. Denk (Murasová), 12. Murasová (Černý), 14. Denk (Černý), 31. Benedikt (Koubík), 32. Mattes (Černý) – 6. Perháč (Rybář), 17. Vlk K. (Beneš), 20. Kadlec (Zůna), 29. Kadlec (Beneš), 30. Perháč, 36. Perháč (Kadlec). Rozhodčí: Heřmánek, Váňa. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváků: 20. Po třetinách: 2:1, 1:2, 2:3.

Sestava Panthers: Veselka – Tomášek, Murasová, Černý, Koubík, Benedikt, Mattes, Svoboda, Denk, Bajer, Jelínek.