Junioři pokračují ve vítězném tažení. Už šest zápasů v řadě neztratili ani bod, díky tomu se vyhoupli v tabulce na šestou příčku, navíc mají nejlepší formu ze všech týmů 2. ligy juniorů. Žádný jiný totiž v posledních pěti kláních neprošel bez ztráty alespoň dvou bodů. Hořkost porážky si tentokrát vypili hráči Roudnice nad Labem a Litvínova. Vzadu se pak blýskl Honza Zámečník, který vychytal hned dvě čistá konta.

ASK Lovosice LFP – BK REAL Roudnice nad Labem 7:0

Branky a nahrávky: 10. Dittrich D. (Rúža), 12. Bureš, 16. Vokál (Rúža), 29. Dittrich D. (Vokál), 34. Kabelka (Dittrich D.), 36. Vokál (Križák), 43. Vandrovec. Rozhodčí: Kešner, Chleborád. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 21:8. Po třetinách: 2:0, 2:0, 3:0.

Sestava Lovosic: Zámečník – Krejča, Grmela, Kabelka, Vandrovec – Beran, Križák, Bureš, Vokál, Marvánek, Dittrich D. (C), Rúža. Trenér: Vladimír Cikner.

Sestava Roudnice n. L.: Iser – Novotný, Houžka, Horáček – Flégr, Schneider, Hubka (C), Soukup, Ulrych, Jiřička, Pavlíček. Vedoucí týmu: Mikoláš Malý.

SK Bivoj Litvínov – ASK Lovosice LFP 0:6

Branky a nahrávky: 13. Vokál (Dittrich D.), 13. Krejča, 15. Vokál, 17. Dittrich D., 23. Dittrich D. (Vokál), 34. Krejča (Beran). Rozhodčí: Kešner, Chleborád. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 13:19. Po třetinách: 0:3, 0:2, 0:1.

Sestava Litvínova: Lukáš – Peška, Dittrich L., Vrzák, Kyselka (C), Baxa, Larson, Zlata, Poláček, Jurák.