Největší florbalová sláva v Lovosicích této sezony už klepe na dveře. Tradiční turnaj generací je na programu tuto sobotu 24. června a v Chemiku budou k vidění zajímavé zápasy týmů složených z hráčů celého našeho týmu společně napříč jednotlivými kategoriemi.

Úplný začátek turnaje bude v 8:30. Týmy nejprve poměří své síly ve dvou skupinách po třech týmech stylem každý s každým. Pak bude následovat play-off. Turnaj bude pokračovat až do šestnácti hodin, kdy dojde k vyhlášení vítězů.

A na koho se můžete letos těšit? Rozlosování hráčů do jednotlivých týmů už je určené, samotné soupisky se dozvíte až na místě. Své síly tentokrát poměří Kovařis tým pod vedením Jana Kovaříka, Hrdla tým Jana Hrdličky, Ciki tým Vladimíra Ciknera, Parťáci Libora Hejhala, Lebeďák tým Jana Lebedy a konečně Dvořka tým Jana Dvořáka. Rozpis jednotlivých zápasů i příslušnost do skupin také odtajníme až v den turnaje.

Mimoto bude i na venkovním hřišti probíhat miniturnaj. Na něj se ještě můžete přihlašovat zde. Uzávěrka registrací týmů je v úterý 20. června. Začátek této části Turnaje generací je naplánován na 9:30. Herní systém bude ještě upřesněn podle počtu přihlášených týmů v jednotlivých kategoriích (rodina či sportovci, více podrobností naleznete v přihlašovacím odkazu).

Zajištěny budou samozřejmě i doprovodné služby. Před Chemikem bude připraven stánek s klubovými věcmi, kde si můžete zakoupit oblečení či propagační předměty, případně si nějaké oblečení z klubové kolekce objednat. Přímo v hale bude otevřena restaurace se standardní nabídkou jídla a pití.

Přijďte si zpříjemnit sobotní den a zafandit florbalistům různých věkových kategorií na každoročně nejlepší florbalové akci, která je v Lovosicích a v okolí k vidění. Těšíme se na vás!