I když to zprvu nevypadlo pro lovosické dorostence úplně příznivě, nakonec vše dopadlo jak nejlépe mohlo. Hráči Lovosic v prvním vzájemném souboji podlehli Karlovým Varům a vzhledem k dalším výsledkům existovaly v dalším zápasu s Plzní hned tři možné scénáře. Výhra znamenala první místo v tabulce, jakýkoliv jiný bodový zisk udržení nejvyšší výkonností úrovně a prohra pád do druhého koše. Vše nakonec dopadlo nejlépe jak mohlo a Lovosičtí se vůbec poprvé v rámci prvoligového působení mohli radovat z průběžného pořadí na čele tabulky.

ASK Lovosice LFP – FB Hurrican Karlovy Vary 4:8

Branky a nahrávky: 5. Černý (Fousek), 7. Fousek (Vokál), 13. Fousek (Černý), 35. Vokál – 1. Holeček (Štencl), 11. Krechňák (Štencl), 23. Baloušek (Husák), 27. Štencl (Holeček), 28. Voják (Krechňák), 34. Krechňák (Štencl), 44. Owczarzy (Husák), 45. Holeček (Voják). Rozhodčí: Němeček, Klán. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. Po třetinách: 3:2, 0:3, 1:3.

Sestava Lovosic: Nipauer – Krejča, Vašut, Hrdlička, Svojše, Racek, Černý, Kalina, Tritthart, Fousek, Kunst, Dvořák V., Vokál (C), Kára, trenér: Jan Hrdlička.

Sestava Karlových Varů: Matějka – Kakrda, Baloušek, Pacourek, Ďurian – Pokorný, Bauer, Němec, Štencl, Šlechta, Holeček, Owczarzy, Voják (C), Husák, Krechňák, trenér: Filip Moravec.

FBŠ SLAVIA Plzeň – ASK Lovosice LFP 0:3

Branky a nahrávky: 19. Hrdlička (Fousek), 23. Fousek, 45. Fousek (Vokál). Rozhodčí: Jedličková, Krs. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. třetinách: 0:0, 0:2, 0:1.

Sestava Slavie: Zýka – Anderle, Voleský, Vrkoč, Štrunc, Cirelli, Machačný, Med, Ticháček, Krofta, Miklánek, Balý (C), Hrdonka, Holý, Ráž, Wopršálek, trenér: Jiří Kuthan.

Sestava Lovosic: Dvořák R. – Krejča, Vašut, Hrdlička (C), Svojše, Racek, Černý, Kalina, Tritthart, Fousek, Kunst, Dvořák V., Vokál, Kára, trenér: Jan Hrdlička.