Další dva zápasy čekaly na muže v lounské městské sportovní hale. Tentokrát to byl poměrně náročný úkol, neboť se střetli s první Roudnicí a druhými Louny. V úvodním klání s BK Realem museli od samého začátku dotahovat skóre, proti Lounům dokonce Lovosičtí šest minut vedli. Nakonec ale ani jeden zápas k bodovému zisku nedotáhli.

ASK Lovosice LFP – BK REAL Roudnice nad Labem 1:4

Branky a nahrávky: 14. Futera (Holub) – 1. Hartmann (Pilař), 6. Hartmann (Cvekl), 23. Cvekl (Ariunbuyan), 43. Novotný (Ariunbuyan). Rozhodčí: Varšáni, Pekárek. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 14:18. Po třetinách: 1:2, 0:1, 0:1.

Sestava Lovosic: Špiřík – Helis, Hozák, Roneš, Kotán (C) – Holub, Futera, Vodenka – Vokál, Hladký, Čapek – Pošík, Budaj. Trenér: Pavel Vodenka.

Sestava Roudnice n. L.: Castrillo – Šolta, Slaba, Novotný, Bernát, Rott M. – Cvekl (C), Pilař, Hartmann, Večeř, Miler, Rott J., Ariunbuyan. Trenér: Michal Rott.

TJ Lokomotiva Louny – ASK Lovosice LFP 14:5

Branky a nahrávky: 8. Fürstl (Hauf), 8. Bočánek (Hauf), 8. Zíval (Bezrouk), 15. Linka (Bezrouk), 18. Bočánek (Fraško), 21. Helis (vl. gól), 22. Linka (Ženíšek), 27. Hrdlička (Bočánek), 29. Hrdlička (Paseka), 37. Hrdlička (Bočánek), 39. Hauf (Zíval), 40. Hrdlička (Paseka), 41. Hozák (vl. gól), 43. Linka (Fürstl) – 2. Hozák (Hladký), 8. Futera (Hozák), 22. Vodenka, 31. Vodenka (Holub), 40. Budaj (Vodenka). Rozhodčí: Pekárek, Braum. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Střely na branku: 27:13. Po třetinách: 4:2, 5:1, 5:2.

Sestava Loun: Gieszmann – Hauf, Kraj, Bezrouk, Ženíšek – Čonka (C), Zíval, Paseka, Tuháček, Linka, Fürstl, Bočánek, Fraško, Hrdlička. Trenér: Michal Fürstl.

Sestava Lovosic: Žák – Helis, Kotán (C), Roneš, Hozák – Holub, Futera, Vodenka – Vokál, Hladký, Čapek – Pošík, Budaj. Trenér: Pavel Vodenka.