Soutěžní kolotoč už je kompletní! Jako poslední do něj vstoupili muži, kteří se ke svému letošnímu debutu vydali do severočeské Krupky. V obou případech nastoupili proti nováčkům regionální ligy mužů Roudnici nad Labem a Teplicím B. Bohužel, ač snaha týmu byla enormní, bodový zisk z toho tentokrát nevzešel. Lovosičtí inkasovali dvakrát po šesti brankách. Vsítit naopak dokázali dva góly do branky Roudnice a čtyři do té teplické.

ASK Lovosice LFP – BK REAL Roudnice nad Labem 2:6

Branky a nahrávky: 32. Vodenka (Futera), 45. Hladký (Vokál) – 15. Gabriel (Slaba), 17. Ariunbuyan (Slaba), 25. Novotný (Pavlíček), 33. Rott J. (Cvekl), 34. Pilař (Večeř), 37. Gabriel (Hanžl). Rozhodčí: Kubát, Kešner. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 26:34. Po třetinách: 0:1, 0:2, 2:3.

Sestava Lovosic: Žák – Roneš, Hozák, Kotán, Helis, Ultsch M., Vandrovec – Vodenka (C), Futera, Ultsch T. – Vokál, Hladký, Dittrich – Grmela, Pošík Jaroslav, Pošík Jan. Trenér: Pavel Vodenka.

Sestava Roudnice n. L.: Pavlíček – Šolta, Novotný, Slaba, Bernát – Hartmann, Večeř, Pilař – Ariunbuyan, Cvekl (C), Rott J. – Rott M., Hanžl, Gabriel. Trenér: Michal Rott.

FD Teplice B – ASK Lovosice LFP 6:4

Branky a nahrávky: 7. Rejcha (Dunaj), 15. Burger (Schäfer), 15. Mucha, 16. Schäfer (Podlucký), 39. Mucha (Brabec), 44. Bratschaedl – 19. Helis (Vokál), 22. Vodenka (Futera), 23. Hladký (Dittrich), 36. Hladký (Vokál). Rozhodčí: Kubát, Kešner. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Střely na branku: 20:27. Po třetinách: 3:0, 1:3, 2:1.

Sestava Teplic B: Podlucký – Brabec, Houda, Rabel, Konárek, Mucha, Burger, Schäfer, Dunaj, Karafiát, Váňa (C), Rejcha, Derka, Bratschaedl, Konárek, Miněk. Trenér: Ondřej Brabec.

Sestava Lovosic: Špiřík – Roneš, Hozák, Kotán, Helis, Ultsch M., Vandrovec – Vodenka (C), Futera, Ultsch T. – Vokál, Hladký, Dittrich – Grmela, Pošík Jaroslav, Pošík Jan. Trenér: Pavel Vodenka.