K úplně poslednímu turnaji letošní sezony se muži vydali do sportovní haly v Mostě, kde proti nim stála lounská Lokomotiva a chomutovský C tým. Právě s ním byli Lovosičtí blízko bodování, když se jim povedlo vyrovnat na 7:7. Soupeř ale ještě v závěru otočil skóre, čímž muži svou závěrečnou misi tohoto ročníku bohužel zakončili bez bodů.

ASK Lovosice LFP – TJ Lokomotiva Louny A 3:7

Branky a nahrávky: 11. Holub, 36. Dvořák (Ultsch), 44. Holub – 1. Linka (Bočánek), 15. Linka (Bezrouk), 16. Bočánek (Linka), 18. Polák (Linka), 28. Linka (Bočánek), 31. Linka (Polák), 41. Linka (Bezrouk). Rozhodčí: Lovacký, Čech. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2.

Sestava Lovosic: Ikoniak – Kotán, Budaj, Ultsch, Roneš – Pošík, Dvořák, Čapek, Vokál, Holub, Krýsl.

Sestava Loun: Gieszmann – Paseka, Polák, Linka, Pelc, Bočánek, Bezrouk, Petrus, Mašek, Ženíšek.

Florbal Chomutov C – ASK Lovosice LFP 9:7

Branky a nahrávky: 4. Šimr (Borovička), 5. Šantora (Borovička), 12. Morava (Volosciuc), 16. Šantora (Borovička), 19. Morava, 24. Borovička (Nový), 27. Šulc (Morava), 42. Morava (Borovička), 44. Morava (Šulc) – 6. Pošík, 12. Pošík (Rudolf), 13. Budaj (Holub), 18. Holub, 19. Pošík, 21. Ultsch, 39. Budaj (Dvořák). Rozhodčí: Castrillo, Lovacký. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:2. Po třetinách: 3:3, 4:3, 2:1.

Sestava Chomutova C: Šrámek – Nový, Nejedlý, Volosciuc, Šantora, Borovička, Morava, Šimr, Šulc

Sestava Lovosic: Špiřík – Kotán, Budaj, Ultsch, Roneš – Rudolf, Pošík, Dvořák, Čapek, Vokál, Holub, Krýsl.