Už čtyři zápasy v řadě drží lovosičtí muži neporazitelnost! Tentokrát se o prodloužení této příznivé série postarali v domácím prostředí, kde vyzvali Vipers Most a Jazzmany Žatec. Právě nad Mosteckými uzmuli vítězství 8:3, zatímco s Žatcem v přestřelce nakonec brali remízu 5:5. V tabulce se tedy díky deseti získaným bodům drží na páté příčce.

FBC Vipers Most – ASK Lovosice LFP 3:8

Branky a nahrávky: 21. Ledvina (Bednář), 29. Bednář (Klíma), 37. Horák (Vorlíček) – 8. Futera (Vokál), 16. Hozák (Vodenka), 24. Ultsch (Pošík), 28. Hladký (Pošík), 33. Vodenka, 34. Ultsch (Vokál), 35. Vokál (Pošík), 43. Hozák (Hladký). Rozhodčí: Beránek, Heřmánek. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 20:32. Po třetinách: 0:1, 2:3, 1:4.

Sestava Vipers: Šimůnek – Ledvina, Vorlíček, Řeháček, Bednář, Jirásek, Koubek, Špecián, Krejčí, Klíma (C), Horák. Trenér: Jiří Studecký.

Sestava Lovosic: Žák – Dvořák, Helis, Pošík, Roneš – Hozák, Futera (C), Vodenka – Vokál, Hladký, Ultsch – Kotán. Trenér: Pavel Vodenka.

ASK Lovosice LFP – FbC Jazzmani Žatec 5:5

Branky a nahrávky: 10. Ultsch (Pošík), 13. Vokál (Hladký), 29. Futera (Hozák), 35. Vodenka (Futera), 40. Vokál (Ultsch) – 18. Milyan D. (Kuvík), 20. Kolář (Milyan D.), 27. Minařík (Brunclík), 40. Minařík (Brunclík), 42. Kolář (Milyan D.). Rozhodčí: Jon, Beránek. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 32:29. Po třetinách: 2:0, 1:3, 2:2.

Sestava Žatce: Sarič – Kuvík, Dvorský, Kolář, Milyan D. (C), Kopecký, Brunclík, Milyan V., Hanuš, Minařík. Vedoucí: David Milyan.