Úspěšný víkend mají za sebou junioři Lovosic. Ti se vydali do proslulého mosteckého bazénu, kde na ně čekaly duely s domácími Vipers a Jirkovem. Proti oběma se Lovosickým zadařilo a podruhé v řadě tak vezou maximální počet šesti bodů. Díky tomu se v tabulce vyhoupli už na osmou příčku s 22 body na kontě. Stejný zisk mají i Děčín a Jablonec nad Nisou, kteří jsou v tabulce výše.

ASK Lovosice LFP – FBC Vipers Most 2:1

Branky a nahrávky: 24. Dittrich (Kabelka), 25. Dittrich (Bureš) – 28. Červenka (Beneš). Rozhodčí: Mucha, Castrillo. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. Střely na branku: 25:31. Po třetinách: 0:0, 2:1, 0:0.

Sestava Lovosic.: Zámečník – Kabelka, Vandrovec, Pfeifer, Pošík (C), Dittrich – Grmela, Krejča, Bureš, Rúža, Marvánek – Križák, Beran. Trenér: Vladimír Cikner.

Sestava Mostu: Semsch – Beneš, Jirásek, Horák, Braum, Matura – Vorlíček (C), Bednář, Halaj, Varšáni, Červenka, Sekerák, Čekel. Trenér: Jiří Studecký.

Florbal Jirkov – ASK Lovosice LFP 1:5

Branky a nahrávky: 44. Zálešák (Beluš) – 4. Bureš, 31. Pfeifer (Vandrovec), 42. Pošík (Grmela), 44. Pfeifer (Pošík), 45. Krejča (Bureš). Rozhodčí: Mucha, Dunaj. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 22:26. Po třetinách: 0:1, 0:0, 1:4.

Sestava Jirkova: Smýkal – Vitvar, Jánský Š., Viertler, Jánský M., Matějka, Blaško, Beluš, Tomašík, Zálešák (C), Willheim, Šulc. Trenér: David Dudek.

Sestava Lovosic: Hora- Krejča, Beran, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Kabelka, Dittrich, Vandrovec, Rúža, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner.