Svůj vstup do nové sezóny zaznamenal juniorský tým Lovosic ve Šluknovském výběžku, konkrétně v Novém Boru. Zde poměřil síly s Děčínem a rezervou Liberce. Na startu tohoto ročníku ovšem na body nedosáhl, oběma soupeřům podlehl. Blíže k výhře byli junioři v klání s Libercem B, kde se jako první ujali vedení. Přesto to soupeř nakonec otočil. O další body se tak mohou porvat 7. října doma v Chemiku.

ASK Lovosice LFP – 1. FBC DDM Děčín IV 1:4

Branky a nahrávky: 33. Dittrich (Bureš) – 15. Zikmund (Král), 19. Rathouský (Kužel), 24. Dej (Škoda), 30. Zvěřina (Zikmund). Rozhodčí: Heřmánek, Beránek. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Po třetinách: 0:1, 0:3, 1:0.

Sestava Lovosic: Zámečník – Vašut, Grmela, Durek, Vandrovec – Beran, Križák, Bureš, Pošík (C), Neruda, Dittrich, Rúža.

Sestava Děčína: Ruml – Kužel, Mlejnek, Rathouský, Pšenička, Dej, Zvěřina (C), Král, Škoda, Zikmund, Bára.

FBC Liberec B – ASK Lovosice LFP 8:3

Branky a nahrávky: 3. Havránek (Ježek), 12. Košek (Singh), 31. Kubišta (Singh), 35. Havránek (Horan), 37. Horan (Havránek), 39. Horan, 45. Horan (Ježek), 45. Kubišta (Singh) – 2. Dittrich (Durek), 25. Dittrich (Vandrovec), 39. Bureš (Križák). Rozhodčí: Heřmánek, Beránek. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. Po třetinách: 2:1, 0:1, 6:1.

Sestava Liberce B: Kraus – Westfal, Košek, Horan, Štolba – Ježek, Singh, Adam, Havránek, Kubišta, Jirsa, Klimeš (C).

Sestava Lovosic: Hora – Vašut, Grmela, Durek, Vandrovec – Beran, Križák, Bureš, Pošík (C), Neruda, Dittrich, Rúža.