Lovosičtí junioři se tentokrát vydali na turnaj na ústeckou Slunetu. Jejich soupeři tentokrát byli Litvínov a Roudnice nad Labem. Vítězství si připsali jediné, a to proti Roudnici, kterou přehráli rozdílem 6:4. Díky tomu upevnili svou pozici na šesté příčce v tabulce a mohou ještě bojovat o vyšší tabulkové pozice.

SK Bivoj Litvínov – ASK Lovosice LFP 7:3

Branky a nahrávky: 8. Hájek (Zeman), 11. Zeman (Dittrich), 20. Dittrich (Kaprhál), 28. Zeman (Larson), 30. Jupa (Dvořák), 36. Kaprhál (Dvořák), 42. Kaprhál (Vostárek) – 14. Vokál Jan (Hrdlička), 17. Roneš T. (Galia), 21. Hrdlička (Vokál Jakub). Rozhodčí: Tichý, Moravec. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:1. Diváků: 21. Střely na branku: 27:21. Nejlepší hráči: Lukáš Mašek – Adam Filip Hrdlička. Po třetinách: 2:1, 3:2, 2:0.

Sestava Litvínova: Vostárek – Hájek, Dittrich, Kyselka, Tomko, Larson, Lukáš, Mašek, Zeman, Dvořák, Jupa, Kaprhál, Klíma.

Sestava Lovosic: Žák – Hrdlička, Roneš T., Roneš L., Pfeifer, Grmela, Vokál Jakub, Vokál Jan, Pošík, Pizúr, Galia.

ASK Lovosice LFP – BK Real Roudnice nad Labem 6:4

Branky a nahrávky: 2. Roneš T. (Vokál Jan), 2. Roneš L. (Hrdlička), 7. Pošík (Galia), 9. Vokál Jakub (Hrdlička), 37. Hrdlička (Vokál Jakub), 42. Pošík (Vokál Jakub) – 6. Novotný (Ariunbuyan), 18. Bártek F. (Ariunbuyan), 22. Ariunbuyan, 23. Uhlíř (Bártek F.). Rozhodčí: Moravec, Tichý. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváků: 12. Střely na branku: 20:14. Nejlepší hráči: Adam Filip Hrdlička – Filip Bártek. Po třetinách: 4:1, 0:3, 2:0.

Sestava Lovosic: Špiřík – Hrdlička, Roneš T., Roneš L., Pfeifer, Grmela, Vokál Jakub, Vokál Jan, Pošík, Pizúr, Galia.

Sestava Roudnice nad Labem: Pavlíček – Bártek F., Bártek K., Pilař, Bernát, Novotný, Uhlíř, Šindelář.