2. liga juniorů se momentálně nese ve velmi rychlém tempu. Na juniory tentokrát čekal dvojzápas v Roudnici nad Labem, kde poměřili síly s Litvínovem a Louny. Přestože padlo v obou zápasech obrovské množství střel, víc jich za soupeřova záda vždy dokázal umístit soupeř lovosického celku. Ten tak odjížděl s nulou, avšak už tuto sobotu 18. 11. bude mít šanci na domácí reparát ve střetech s Podbořany a Kadaní.

SK Bivoj Litvínov – ASK Lovosice LFP 6:4

Branky a nahrávky: 3. Kyselka (Larson), 10. Jurák (Dittrich L.), 13. Mentlík (Baxa), 24. Dittrich L. (Vostárek), 38. Kocur, 45. Jurák (Larson) – 7. Bureš (Pošík), 26. Dittrich D. (Bureš), 35. Krejča, 42. Bureš (Durek). Rozhodčí: Beránek, Kamínek. Vyloučení: 3:4, navíc Kyselka a Hájek (oba LIT) – OS. Využití: 1:1. Střely na branku: 46:41. Po třetinách: 3:1, 1:1, 2:2.

Sestava Litvínova: Vostárek – Dittrich L., Kyselka, Kocur, Baxa, Larson (C), Lukáš, Zlata, Jupa, Jurák, Mentlík, Hájek. Trenér: Petr Šalát.

Sestava Lovosic: Zámečník (31. Hora) – Ultsch, Durek, Vandrovec – Krejča, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Kabelka, Dittrich D., Rúža, Pfeifer. Trenér: František Vokál.

ASK Lovosice LFP – TJ Lokomotiva Louny 4:10

Branky a nahrávky: 6. Bureš (Pošík), 7. Pošík, 27. Pfeifer (Rúža), 32. Pfeifer – 6. Kraj (Kajan), 8. Kraj (Málek), 12. Kraj (Kajan), 26. Tuháček (Zíval), 27. Hauf (Beneš), 28. Racek (Zíval), 31. Hauf (Zíval), 39. Zeman (Zíval), 44. Fraško (Tuháček), 45. Kajan (Lukács). Rozhodčí: Libecajt, Dunaj. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Střely na branku: 38:38. Po třetinách: 2:3, 1:3, 1:4.

Sestava Lovosic: Hora (31. Zámečník) – Ultsch, Durek, Vandrovec – Krejča, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Kabelka, Dittrich D., Rúža, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner

Sestava Loun: Hinke – Hauf, Málek, Zeman, Lukács, Racek – Tuháček, Zíval, Kraj, Beneš, Fraško (C), Kajan, Pleva, Krupička. Trenér: Václav Frajt.