Na lovosické juniory tentokrát čekal domácí turnaj v Chemiku. V dosti omlazené sestavě nastoupili Lovosičtí proti Děčínu a Lounům. V prvním klání se Lovosice jako první dostaly do vedení. To sice Děčín vyrovnal, nicméně díky rychlému znovuzískání vedení dokráčely k pohodlnému vítězství 5:2. Druhý zápas byl o něco dramatičtější. Lounům se povedlo dvakrát dorovnat skóre a nebyl tomu daleko ani napotřetí. Našim juniorům se ale nakonec povedlo vedení 3:2 udržet.

1. FBC DDM Děčín IV – ASK Lovosice LFP 2:5

Branky a nahrávky: 19. Loubek (Slánský), 44. Slánský – 5. Jakub Vokál (Hrdlička), 20. Jakub Vokál (Hrdlička), 24. L. Roneš (Bureš), 35. Hladký (Jan Vokál), 39. Hrdlička (Jakub Vokál).  Rozhodčí: Neumaier, Šedivý. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 23:18. Po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2.

Sestava Děčína: Váca – Loubek, Dej, Zvěřina, Rathousky, Král, Zikmund, Duda, Slánský, Mašek, Kostka.

Sestava Lovosic: Žák (31. Dvořák) – Hrdlička, L. Roneš, T. Roneš, Svoboda, Pfeifer, Bureš, Jakub Vokál, Jan Vokál, Pošík, Kabelka, Durek, Dittrich, Zámečník, Pizúr, Hladký.

ASK Lovosice LFP – TJ Lokomotiva Louny 3:2

Branky a nahrávky: 8. Jakub Vokál (Hrdlička), 15. T. Roneš (TS), 42. Hrdlička (L. Roneš) – 11. Zíval (Fraško), 38. Zíval (Lukács). Rozhodčí: Neumaier, Šedivý. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 22:22. Po třetinách: 2:1, 0:0, 1:1.

Sestava Lovosic: Dvořák (31. Žák) – Hrdlička, Zámečník, T. Roneš, L. Roneš, Svoboda, Pfeifer, Bureš, Jakub Vokál, Jan Vokál, Pošík, Kabelka, Durek, Hladký, Dittrich, Pizúr.

Sestava Loun: Nipauer – Hotový, Tuháček, Zíval, Hauf, Málek, Beneš, Fraško, Lukács, Racek, Samuel, Kajan, Krupička, Ženíšek.