Na lovosické juniory čekal v uplynulém víkendu výlet do dalekého Tanvaldu. Soupeři jim byli dva týmy z tamějšího regionu, a to Jablonec nad Nisou a liberečtí Panthers. Oba dva zápasy přinesly velké množství gólů, leč jen v tom jednou byli hráči Lovosic nakonec těmi šťastnějšími. Proto si odvážejí tříbodový zisk za výhru 6:4 nad Jabloncem.

ASK Lovosice LFP – FLORBAL JABLONEC 6:4

Branky a nahrávky: 4. Ultsch (Krejča), 11. Križák (Marvánek), 23. Pošík (Dittrich), 35. Pošík (Dittrich), 36. Krejča (Bureš), 43. Pošík (Dittrich) – 15. Hušek (Petz), 20. Hušek (Petz), 21. Hušek (Kouřil), 23. Rýdl (Hušek). Rozhodčí: Kubát, Sidenberg. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Po třetinách: 2:1, 1:3, 3:0.

Sestava Lovosic: Zámečník (31. Hora) – Ultsch, Durek, Vandrovec – Krejča, Beran, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Neruda, Dittrich, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner.

Sestava Jablonce: Svoboda – Kiesewetter, Petz, Majer, Kouřil, Dupač (C), Hlavatý, Žilka, Rýdl, Desenský, Starý, Kapic, Vanin, Hušek. Trenér: Kateřina Dvořáková.

FBC Panthers Liberec – ASK Lovosice LFP 9:6

Branky a nahrávky: 13. Kobera (Vávra), 22. Soroka, 23. Šenberk, 25. Šenberk (Vyšohlíd), 27. Šenberk (Vávra), 28. Vyšohlíd (Šenberk), 30. Vyšohlíd (Šetek), 38. Šenberk (Kobera), 43. Šetek (TS) – 5. Neruda, 12. Ultsch (Križák), 30. Pfeifer (Marvánek), 31. Bureš (Pošík), 44. Dittrich (Bureš), 45. Ultsch (Križák). Rozhodčí: Pohunek, Horák. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. třetinách: 1:2, 6:1, 2:3.

Sestava Panthers: Abrt – Petr, Berta, Mečíř, Šenberk, Šmíd – Vávra, Kobera (C), Hozák – Soroka, Vyšohlíd, Šetek. Trenér: Jan Obermann.

Sestava Lovosic: Hora (31. Zámečník) – Ultsch, Durek, Vandrovec – Krejča, Beran, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Neruda, Dittrich, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner.