Dorost B se k dalšímu turnaji vydal na palubovku sportovní haly Strupčice. V obou jeho zápasech bylo k vidění velké množství vstřelených gólů, přičemž Lovosičtí v prvním zápase přestřelku proti mostecké rezervě ovládli, ve druhém případě o jediný gól nestačili na Jirkov.

ASK Lovosice LFP „B“ – FBC Vipers Most „B“ 10:6

Branky a nahrávky: 8. D. Dvořák (Rúža), 9. Dvořák (Tyl), 13. Fadler (Kunst), 16. Fadler (V. Dvořák), 18. Kalina, 22. Daňo, 23. V. Dvořák (Tyl), 28. Tyl (Fadler), 29. V. Dvořák (Tyl), 29. Kalina (Wypasek) – 12. Čech (Kotíšek), 25. Dvořáček (Kotíšek), 26. Čech (Sekerák), 34. Čech (Beneš), 36. Kotíšek (Čech), 44. Čech (Beneš). Rozhodčí: Zelenka, Andrea. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 35:25. Po třetinách: 3:1, 7:2, 0:3.

Sestava Lovosic: Zámečník – V. Dvořák, D. Dvořák, Kalina, Tyl, Daňo, Wypasek, Kunst, Fadler, Durek, Vandrovec, Rúža, Nývlt, Pfeifer.

Sestava Mostu: Vlček – Beneš, Sklenář, Čech – Gašparin, Kalita, Halaj, Kotíšek, Valvoda, Dvořáček, Vondra, Brisudová, Holeček, Sekerák, Schettlová, Fábry, Šindelářová, Roud, Ficaj.

Florbal Jirkov – ASK Lovosice LFP „B“ 8:7

Branky a nahrávky: 1. Straka (Zálešák), 4. Beluš (Janů), 6. Zálešák (Straka), 28. Straka (Laušman), 39. Zálešák (Straka), 39. Zálešák (Straka), 41. Zálešák (Laušman), 45. Zálešák (Straka) – 1. Daňo (Kalina), 3. Rúža (D. Dvořák), 14. V. Dvořák (Kunst), 15. Kalina (Daňo), 24. D. Dvořák (Durek), 33. Kalina, 36. Durek. Rozhodčí: Andrea, Zelenka. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Střely na branku: 43:26. Nejlepší hráči utkání: Štěpán Zálešák – Jan Zámečník. Po třetinách: 3:4, 1:1, 4:2.

Sestava Jirkova: Smýkal – Šišovský, Gabčo, Jánský, Laušman, Janů, Matějka, Füleky, Beluš, Blaško, Brzokoupil, Zálešák, Straka.