Lovosičtí dorostenci nastoupili po měsíci opět na domácí půdě, byť tentokrát v druhém koši. Soupeřem jim znovu bylo Ústí nad Labem, kterému tentokrát vrátili prohru a zvítězili 9:4. I v druhém ze dvou zápasů bylo ASK úspěšnější, podařilo se jim vyzrát na plzeňskou Slavii 3:1.

ASK Lovosice LFP – Florbal Ústí 9:4

Branky a nahrávky: 13. Hrdlička (Fousek), 25. Vokál (Galia), 27. Hrdlička (Vokál), 37. Vokál (Hrdlička), 37. Vokál (Hrdlička), 38. Fousek (Hrdlička), 39. Hrdlička (Galia), 40. Kalina, 42. Černý F. (Ulrych) – 7. Mečíř (Šíp), 14. Kopáč (Trčka), 28. Kopáč, 29. Hrabánek (Vlach). Rozhodčí: Kešner, Kubát. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 30:23. Po třetinách: 1:2, 2:2, 6:0.

Sestava Lovosic: Záruba – Roneš, Kunst, Dvořák, Galia – Hrdlička, Verner, Racek, Černý F., Kalina, Tritthart, Fousek, Vokál (C), Ulrych. Trenér: Jan Hrdlička.

Sestava Ústí n. L.: Kremlík – Hrabánek, Kopáč, Vlach (C), Frolík, Trčka, Mečíř, Šíp, Šredl, Dědek, Černý D., Pucarević, Kočárek, Hotový, Ptáček. Trenér: Karel Klíma.

FBŠ SLAVIA Plzeň – ASK Lovosice LFP 1:3

Branky a nahrávky: 1. Machačný – 1. Kalina (Tritthart), 39. Kalina (Černý F.), 42. Hrdlička (Fousek). Rozhodčí: Pekárek, Scholz. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. Střely na branku: 17:18. Po třetinách: 1:1, 0:0, 0:2.

Sestava Plzně: Čepička – Hlavatý, Muška, Anderle, Vrkoč, Cirelli, Machačný (C), Med, Koliha, Ticháček, Průša, Miklánek, Jendrichovský, Hrdonka, Holý, Wopršálek. Trenér: Jiří Kuthan.

Sestava Lovosic: Nipauer – Roneš, Kunst, Dvořák, Galia – Hrdlička, Verner, Racek, Černý F., Kalina, Tritthart, Fousek, Vokál (C), Ulrych. Trenér: Jan Hrdlička.