Sobotní den se také nesl v duchu dohrávky košového kola dorostenců v pražské Bublina areně. A pro Lovosické to byl víc než úspěšný výlet. Díky dvěma výhrám, nejprve proti domácím Bohemians, následně v derby s Ústím, ovládli podruhé v řadě košové kolo, čímž se dostali do úplného čela tabulky 1. ligy dorostenců, skupiny A.

ASK Lovosice LFP – FBŠ Bohemians DDM Praha 7 5:4

Branky a nahrávky: 8. Hrdlička (Vokál), 9. Hrdlička (Galia), 32. Vokál (Hrdlička), 36. Hrdlička, 40. Hrdlička (Fousek) – 3. Čáp (Bulvas), 18. Fanta (Bulvas), 26. Maršálek (Koucký), 39. Vincenz (Bugala). Rozhodčí: Fišer, Recht. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 32:28. Po třetinách: 2:1, 0:2, 3:1.

Sestava Lovosic: Nipauer – Roneš, Galia, Kunst, Dvořák V. – Vokál (C), Fousek, Hrdlička, Vašut, Racek, Černý F,, Kalina, Tritthart, Wypasek. Trenér: Jan Hrdlička.

Sestava Bohemians: Novák – Fanta, Křen, Blažek, Nedavaška, Sadílek, Vincenz, Gavenda, Diviš, Maršálek, Bugala (C), Hanzal, Bulvas, Koucký, Kadečka, Kalaš, Nováček, Čáp, Kaprál. Trenér: Michal Jedlička.

Florbal Ústí – ASK Lovosice LFP 1:2

Branky a nahrávky: 27. Ligmajer Luboš (Olexa) – 12. Fousek (Černý F.), 21. Vokál (Fousek). Rozhodčí: Voves, Mudra. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 20:24. Po třetinách: 0:1, 1:1, 0:0.

Sestava Ústí: Kremlík – Ligmajer Lukáš, Hotový, Dědek, Mečíř, Šíp (C), Kricner, Černý D., Leszko, Pucarević, Ligmajer Luboš, Šredl, Bendlmajer, Ptáček, Olexa. Trenér: Karel Klíma.

Sestava Lovosic: Dvořák R. – Roneš, Galia, Kunst, Dvořák V. – Vokál, Fousek, Hrdlička (C), Vašut, Racek, Černý F,, Kalina, Tritthart, Wypasek. Trenér: Jan Hrdlička.