Lovosičtí dorostenci se k poslednímu kolu základní části vydali na palubovku pražských Kobylis. Zde nejprve dokázali porazit domácí tým Viking, následně zvládli přestřelku s plzeňskou Slavií. Díky tomu si v aktuálním košovém kole připsali tři výhry ze čtyř klání a nyní je už jen čekají boje v rámci play-off. O soupeři vás budeme ještě informovat.

ASK Lovosice LFP – Viking TJ Kobylisy 6:3

Branky a nahrávky: 2. Hauf (Hrdlička), 2. Hrdlička, 8. Hrdlička (Hauf), 21. Hrdlička, 29. Dittrich (Černý), 34. Hrdlička (Fousek) – 16. Rychetský (Král), 32. Šustr (Rosen), 36. Holas (McIntosh). Rozhodčí: Hanzal, Kos. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 28:34. Po třetinách: 3:0, 2:1, 1:2.

Sestava Lovosic: Dvořák – Krejča, Hrdlička, Roneš, Svojše, Černý, Fousek, Grmela, Vokál, Hauf, Dittrich, Galia.

Sestava Kobylis: Molčan – Zahradník, Kaplan, McIntosh, Rychetský, Šustr, Rosen, Šindelář, Beck, Kymla, Andreatta, Holas, Matoušek, Hubička, Král.

FBŠ Slavia Plzeň – ASK Lovosice LFP 4:5

Branky a nahrávky: 6. Cirelli (Hrdonka), 7. Černý J. (Balý), 34. Balý (Černý J.), 45. Machačný (Černý J.) – 2. Svojše (Fousek), 10. Vokál (Fousek), 17. Fousek (Hauf), 43. Hrdlička, 44. Vokál (Galia). Rozhodčí: McIntosh, Dvořák. Vyloučení: 2:2, navíc Jan Hrdlička (LOV) – OS. Využití: 0:1. Střel na branku: 15:21. Po třetinách: 2:2, 0:1, 2:2.

Sestava Plzně: Šimeček – Miklánek, Krofta, Anderle, Vrkoč, Štrunc, Cirelli, Machačný, Med, Voleský, Balý, Černý J., Jendrichovský, Ircing, Hrdonka, Holý, Ráž, Kresl, Wopršálek.

Sestava Lovosic: Dvořák – Krejča, Hrdlička, Roneš, Svojše, Černý F., Fousek, Grmela, Vokál, Hauf, Dittrich, Galia.