K druhé části úvodního kola se dorostenci vydali do plzeňské haly Area D. Povzbuzeni jednou výhrou z té předešlé šli proti Bohemians poměrně rychle do vedení. Přesto nakonec pražskému týmu podlehli těsně 3:4. O udržení v nejvyšším koši si to tak dali proti domácím Gorilám, jež porazili 4:1. Spolu s Bohemians a Slavií Plzeň tak udrželi příslušnost v prvním koši, zatímco Gorily Plzeň a Ústí nad Labem míří o úroveň níž.

ASK Lovosice LFP – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:4

Branky a nahrávky: 2. Racek (Černý), 8. Kunst (Roneš), 19. Fousek (Hrdlička) – 16. Vincenz (Bugala), 16. Nováček (Kadečka), 36. Kadečka (Nováček), 44. Bugala. Rozhodčí: Klán, Krs. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Střely na branku: 23:23. Hvězdy zápasu: Adam Filip Hrdlička – Matěj Pokorný. Po třetinách: 2:0, 1:2, 0:2.

Sestava Lovosic: Dvořák R. – Krejča, Roneš, Kunst K., Dvořák V. – Hrdlička, Svojše, Černý Filip (LOV), Kalina, Fousek, Verner, Vokál (C), Racek.

Sestava Bohemians: Štosek – Fanta, Pokorný, Blažek, Nedavaška, Sadílek, Vincenz, Gavenda, Maršálek, Bugala (C), Koucký, Kalaš, Kadečka, Nováček, Diviš.

FBŠ Gorily Plzeň – ASK Lovosice LFP 1:4

Branky a nahrávky: 38. Seidl (Aust) – 5. Hrdlička (Fousek), 24. Hrdlička (Racek), 32. Kalina (Kunst), 40. Vokál (Fousek). Rozhodčí: Klán, Krs. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Střely na branku: 26:22. Hvězdy zápasu: Antonín Seidl – Radek Dvořák. Po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2.

Sestava Goril: Černý Filip (GLP) – Kalivoda, Bolda, Čech, Altman (C), Jogl, Ohnesorg, Seidl, Aust, Kožený, Krepindel, Jankovič, Kunst M., Hudlický, Süč, Řeboun.

Autorka úvodní fotografie: Kateřina Borovcová (kacikbo.foto)