K dohrávce košového kola se dorostenci vydali mimořádné do plzeňské haly Krašovská, kde se nakonec turnaj konal namísto ústecké Slunety. Cíl byl jediný, dvě výhry a udržení v prvním koši pro nadcházející domácí kolo. Bohužel, už v prvním klání Lovosičtí těsně padli s domácími Gorilami a šance na udržení tak vzaly za své. S elitním košem se ovšem rozloučili po výhře 8:5 nad Karlovými Vary. Doma v Chemiku tak zabojují o návrat zpět.

FBŠ Gorily Plzeň – ASK Lovosice LFP 5:4

Branky a nahrávky: 9. Jogl (Dulka), 11. Jogl (Dulka), 24. Vavrík (Bolda), 31. Bolda (Jogl), 37. Jogl (Vavrík) – 1. Kunst K. (Dvořák), 21. Hrdlička, 28. Fousek (Hrdlička), 44. Vokál. Rozhodčí: Beran, Dubský. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 33:18. Po třetinách: 2:1, 1:2, 2:1.

Sestava Plzně: Filip Černý (GPL) – Süč, Čech, Jogl, Kunst M., Bolda, Altman (C), Dulka, Vavrík, Sekyra, Ohnesorg. Trenér: Jakub Čech

Sestava Lovosic: Záruba – Roneš, Kunst K., Dvořák, Galia – Hrdlička, Racek, Filip Černý (LOV), Tritthart, Fousek, Vokál (C), Ulrych. Trenér: Jan Hrdlička.

ASK Lovosice LFP – FB Hurrican Karlovy Vary 8:5

Branky a nahrávky: 7. Vokál (Fousek), 13. Roneš (TS), 17. Tritthart, 17. Hrdlička (Vokál), 22. Hrdlička (Vokál), 22. Racek (Tritthart), 38. Hrdlička (Ulrych), 40. Fousek – 14. Štencl (Holeček), 19. Holeček (Voják), 24. Baloušek (Němec), 35. Voják (Owczarzy), 36. Voják (Holeček). Rozhodčí: Starý, Tomášek. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 18:28. Po třetinách: 2:1, 4:2, 2:2:

Sestava Lovosic: Nipauer – Roneš, Kunst K., Dvořák, Galia – Hrdlička (C), Racek, Filip Černý (LOV), Tritthart, Fousek, Vokál, Ulrych. Trenér: Jan Hrdlička.

Sestava Karlových Varů: Šimon – Kakrda, Baloušek, Držík, Ďurian, Říha – Pokorný, Němec, Jindra, Štencl, Holeček, Owczarzy, Voják (C), Ježek, Husák, Krechňák. Trenér: Filip Moravec.