Lovosičtí dorostenci zahájili nový ročník dvojzápasem v hale v severočeské Krupce, kde poměřili síly s tradičními soupeři z Ústí nad Labem a plzeňskou Slavií. Právě nad Ústím se Lovosickým povedlo uzmout vítězství po samostatných nájezdech. Na Plzeň ovšem tentokrát nestačili, neustálé dotahování ztráty nakonec úplně dle představ nevyšlo. K zbylým dvěma kláním úvodního kola tak dorostenci vyjíždějí s jedním vítězstvím v kapse, o udržení v elitním výkonnostním koši ale ještě musí zabojovat.

Florbal Ústí – ASK Lovosice LFP 5:6 sn.

Branky a nahrávky: 3. Kricner (Šredl), 28. Ottel, 30. Leszko, 36. Ottel (Černý D.), 45. Olexa (Leszko) – 13. Racek (Hrdlička), 21. Leszko (vl. gól), 22. Hrdlička, 26. Hrdlička, 41. Roneš (TS), rozh. náj.: Fousek.

Rozhodčí: Kešner, Vokál Jan. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 40. Střely na branku: 20:21. Po třetinách: 1:1, 2:3, 2:1.

Sestava Ústí n. L.: Jelínek – Vlček, Dědek, Leszko, Pucarević, Mečíř, Kricner, Černý D. (C), Kočárek, Ottel, Ligmajer, Šredl, Bendlmajer, Ptáček, Olexa.

Sestava Lovosic: Dvořák R. –  Krejča, Vašut, Roneš, Kunst, Dvořák V., Galia – Hrdlička (C), Svojše, Černý F., Kalina, Daňo, Tritthart, Fousek, Vokál Jakub, Wypasek, Racek.

ASK Lovosice LFP – FBŠ SLAVIA Plzeň 4:6

Branky a nahrávky: 19. Vokál Jakub (Fousek), 26. Hrdlička (Fousek), 39. Fousek (Hrdlička), 44. Hrdlička – 4. Wopršálek, 23. Balý (Jendrichovský), 25. Balý (TS), 30. Balý, 41. Voleský (Cirelli), 45. Ticháček (Jendrichovský).

Rozhodčí: Chleborád, Vokál Jan. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Diváků: 20. Střely na branku: 20:24. Po třetinách: 0:1, 2:3, 2:2.

Sestava Lovosic: Dvořák R. –  Krejča, Vašut, Roneš, Kunst, Dvořák V., Galia – Hrdlička (C), Svojše, Černý, Kalina, Daňo, Tritthart, Fousek, Vokál Jakub, Wypasek, Racek.

Sestava Plzně: Zýka – Anderle, Voleský, Vrkoč, Štrunc, Cirelli, Machačný, Med, Ticháček, Miklánek, Balý (C), Votava, Jendrichovský, Ircing, Hrdonka, Ráž, Wopršálek.