Dorostenecká rezerva se k dalším dvěma zápasům vydala na hřiště do nedaleké Roudnice nad Labem. Zde nejprve narazila na rezervu Ústí, kde sice Marek Daňo už v druhé minutě otevřel skóre, následoval ovšem obrat od soupeře, který nakonec zvítězil 5:1. V druhém klání pak naopak Lovosickým vyšla třetí třetina, v níž vyhráli 4:1. Na celkovou výhru to ale nestačilo, domácí Roudnice udržela tři body výsledkem 7:4.

ASK Lovosice LFP „B“ – Florbal Ústí B 1:5

Branky a nahrávky: 2. Daňo (Dvořák V.) – 10. Pokorný (Vondra), 23. Krejza (Kopáč), 24. Krejza (Kopáč), 41. Kopáč (Jirsák), 41. Pokorný. Rozhodčí: Dvořák R., Vokál. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. Po třetinách: 1:1, 0:2, 0:2.

Sestava Lovosic: Bureš – Dvořák V., Beran, Dvořák D., Kalina, Tyl, Daňo, Kunst, Verner, Ženkl, Fadler, Durek, Vandrovec.

Sestava Ústí: Prousek – Jelínek, Jirsák, Kopáč, Čvirk, Vondra, Krejza, Pokorný, Karas, Černovský, Havran Chytil.

BK Real Roudnice nad Labem – ASK Lovosice LFP „B“ 7:4

Branky a nahrávky: 7. Novotný (Jiřička), 12. Racek (Bernát), 15. Bernát (Novotný), 23. Chabada (Novotný), 27. Bártek (Novotný), 30. Bártek (Soukup), 37. Jiřička (Racek) – 31. Kalina (Kunst), 33. Daňo (Kalina), 37. Verner (Dvořák V.), 43. Daňo (Kunst). Rozhodčí: Beránek, Dvořák R.. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Po třetinách: 3:0, 3:0, 1:4.

Sestava Roudnice n. L.: Pavlíček – Schneider, Bernát, Soukup, Jiřička – Novotný, Bártek, Chabada, Ulrych, Racek, Kára, Kučin, Šinfelt, Flegr.