Dorost B se tentokrát vydal do nedaleké Roudnice nad Labem. Tam na něj čekaly zápasy se vzdálenějšími celky v rámci druholigové skupiny. A to konkrétně Turnov B a liberecký Starý Harcov. Právě s rezervou Turnova dokázal bodovat díky vyrovnané přestřelce s konečným výsledkem 5:5.

Florbal T. K. S. TJ Turnov B – ASK Lovosice LFP „B“ 5:5

Branky a nahrávky: 10. Vaněk (Janků), 18. Janů (Honzák J.), 20. Vaněk, 25. Mareš (Janů), 36. Pakhomov (Špetlík) – 7. Kunst (Nývlt), 22. Tyl (Bureš), 28. Kalina (Nývlt), 29. Wypasek (Daňo), 38. Fadler (Bureš). Rozhodčí: Dvořák, Vokál. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 42:37. Nejlepší hráči: Jakub Zamastil – Jan Zámečník. Po třetinách: 1:1, 3:3, 1:1.

Sestava Turnova B: Zamastil – Mareš, Honzák M., Honzák J. – Vaněk, Janů, Nayperk, Pakhomov, Špetlík.

Sestava Lovosic B: Zámečník – Dvořák, Beran, Kalina, Tyl, Daňo, Wypasek, Kunst, Verner, Ženkl, Bureš, Fadler, Vandrovec, Nývlt, Illichmann.

ASK Lovosice LFP „B“ – TJ Starý Harcov Liberec 3:8

Branky a nahrávky: 1. Daňo (Kunst), 21. Beran (Bureš), 38. Vandrovec (Kalina) – 1. Vodička (Habětínek), 4. Habětínek (Cakl), 10. Cakl, 19. Rechtorovič (Braniš), 30. Habětínek (Kuntoš), 36. Vodička (Habětínek), 39. Habětínek (Vodička), 43. Parnahaj (Krois). Rozhodčí: Hladký, Vokál. Vyloučení: 2:4, navíc Krois (STH) – 2 + 2 min.. Využití: 0:0. Po třetinách: 1:3, 1:2, 1:3.

Sestava Starého Harcova: Flemr – Klos, Cakl, Krois, Zelený, Langr – Kuntoš, Vodička, Rechtorovič, Parnahaj, Hrabiš, Habětínek, Správka, Novák.