Tento domácí dvojzápas se lovosickým juniorům podařil! Proti celkům z Libereckého kraje totiž dokázali vybojovat šest bodů po dvou vysokých výhrách. Díky tomu v tabulce poskočili na desátou příčku, o kterou se dělí s mosteckými Vipers.

ASK Lovosice LFP – T.K.S. TJ Turnov 13:8

Branky a nahrávky: 4. Marvánek (Bureš), 8. Marvánek (Bureš), 10. Pošík, 13. Ultsch (Grmela), 14. Pošík (Dittrich), 20. Bureš (Kabelka), 27. Bureš (Vandrovec), 30. Ultsch (Dittrich), 31. Pfeifer (Vandrovec), 32. Pfeifer (Pošík), 37. Ultsch (Rúža), 38. Pfeifer (Kabelka), 39. Ultsch – 5. Bugno (Hájek), 7. Stěhula (Hájek), 10. Hájek (Bugno), 11. Dvořák, 15. Riemer (Dvořák), 20. Bílek (Riemer), 40. Bugno (Stěhula), 43. Hájek (Stěhula). Rozhodčí: Dvořák, Vokál. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Střely na branku: 24:24. Po třetinách: 5:5, 3:1, 5:2.

Sestava Lovosic: Hora (16. Zámečník) – Ultsch, Durek, Vandrovec – Krejča, Vašut, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Kabelka, Dittrich, Rúža, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner.

Sestava Turnova: Adamec – Břenek, Janků, Riemer, Dvořák (C), Hájek, Stěhula, Nayperk, Bugno, Bílek, Peyter. Trenér: Ondřej Brunclík.

H+H TJ Starý Harcov Liberec – ASK Lovosice LFP 2:9

Branky a nahrávky: 27. Komňacký (Kuntoš), 33. Füle (Kuntoš) – 2. Bureš, 5. Pošík, 8. Pfeifer (Kabelka), 11. Križák (TS), 30. Pošík (Kabelka), 38. Krejča (Kabelka), 42. Bureš (Dittrich), 42. Dittrich (Pfeifer), 45. Križák. Rozhodčí: Vokál, Dvořák. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. Střely na branku: 17:14. Po třetinách: 0:4, 1:1, 1:4.

Sestava Starého Harcova: Šíma (15. Lank) – Füle, Krois, Kuntoš, Rechtorovič, Braniš, Lacman, Cakl, Mareš, Komňacký (C), Zeman. Vedoucí týmu: Radomil Podzimek.

Sestava Lovosic: Zámečník – Ultsch, Durek, Vandrovec – Krejča, Vašut, Križák, Bureš, Grmela, Marvánek, Pošík (C), Kabelka, Dittrich, Rúža, Pfeifer. Trenér: Vladimír Cikner.