Lovosičtí dorostenci odehráli první dva zápasy této sezony v domácím prostředí. Čekal zde na ně náročný úkol v podobě střetnutí s Ústím nad Labem a následně tradičním soupeřem z prvního koše, pražskými Bohemians. Tentokrát se ale Lovosickým nezadařilo dle představ a oběma týmům podlehli shodně 5:9. O udržení mezi elitou tak ještě musí zabojovat v neděli 28. ledna na palubovce ústecké Slunety.

Florbal Ústí – ASK Lovosice LFP 9:5

Branky a nahrávky: 2. Hrabánek (Vlach), 6. Černý D. (Dědek), 10. Vlach (Weber), 24. Hotový (Šíp), 26. Vlach (Hrabánek), 36. Trčka (Weber), 42. Weber (Vlach), 43. Hrabánek (Vlach), 44. Černý D. – 6. Kalina, 11. Fousek (Vokál), 24. Kunst (Hrdlička), 26. Vokál (Hrdlička), 27. Kalina (Daňo). Rozhodčí: Scholz, Demi. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 35:25. Po třetinách: 3:2, 2:3, 4:0.

Sestava Ústí n. L.: Kremlík – Trčka, Vrzala, Vlach (C), Weber, Hrabánek – Dědek, Pucarević, Šíp, Smrž, Černý D., Kočárek, Hotový, Šredl, Ptáček. Trenér: Karel Klíma.

Sestava Lovosic: Nipauer – Galia, Roneš, Vašut, Kunst, Dvořák – Hrdlička, Fousek, Vokál (C) – Racek, Černý F., Kalina, Daňo, Tritthart. Trenér: Jan Hrdlička

ASK Lovosice LFP – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:9

Branky a nahrávky: 14. Fousek (Hrdlička), 15. Racek (Kunst), 18. Hrdlička (Galia), 18. Racek (Černý F.), 23. Vokál (Racek) – 4. Bugala (Kopejtko), 5. Nedavaška (Sadílek), 5. Kabourek (Diviš), 11. Kadečka, 16. Kabourek, 16. Blažek (Nedavaška), 19. Diviš (Kadečka), 34. Diviš (Kabourek), 40. Nedavaška (Gavenda). Rozhodčí: Demi, Pekárek. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely na branku: 18:41. Po třetinách: 2:4, 3:3, 0:2.

Sestava Lovosic: Záruba – Vašut, Roneš, Kunst, Dvořák, Galia – Hrdlička, Racek, Černý, Kalina, Daňo, Tritthart, Fousek, Vokál (C). Trenér: Jan Hrdlička.

Sestava Lovosic: Štosek – Blažek, Nedavaška, Sadílek, Vincenz, Gavenda, Diviš, Bugala (C), Kopejtko, Rákosník, Koucký, Žampach, Kadečka, Kabourek, Kalaš, Kaprál. Trenér: Antonín Palatínus.