Muži se po nějaké době opět představili doma v Chemiku. Tam na ně čekaly duely s litvínovskou rezervou a Podbořanami. V prvním z této dvojice se dlouhou dobu snažili vytěžit body, avšak soupeř v závěru strhl vedení na svou stranu a už ho udržel. O to lépe ale vyšel Lovosickým druhý zápas s Mocnými Tuleny.

ASK Lovosice LFP – SK Bivoj Litvínov B 3:6

Branky a nahrávky: 4. Bureš (Hozák), 22. Helis (Vodenka), 43. Ultsch (Helis) – 10. Hocelík (Jelínek), 18. Tichý (Jeníček), 33. Krejčí (Hocelík), 35. Tichý (Hocelík), 40. Tichý (Jelínek), 44. Tichý. Rozhodčí: Scholz, Mucha. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 27:19. Po třetinách: 1:1, 1:1, 1:4.

Sestava Lovosic: Žák – Helis, Kotán (C), Ultsch, Hozák – Vodenka, Futera, Čapek – Vokál, Hladký, Bureš. Trenér: Pavel Vodenka.

Sestava Litvínova B: Grozický – Jelínek, Šimandl, Šefrhans (C) – Lang, Hocelík, Krejčí, Vitner, Tichý, Vaníček, Jupa, Jeníček. Trenér: Petr Šefrhans.

Mocní Tuleni Podbořany – ASK Lovosice LFP 3:6

Branky a nahrávky: 3. Danda (Čermák), 11. Čermák (Kučera), 38. Kopp (Škvaro) – 10. Futera (Vodenka), 17. Vokál (Hladký), 30. Futera (Čapek), 34. Futera (Helis), 43. Futera (Vodenka), 45. Futera (Vodenka). Rozhodčí: Scholz, Jelínek. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. Střely na branku: 35:21. Po třetinách: 2:1, 0:2, 1:3.

Sestava Podbořan: Švátora – Danda, Chodura, Havlík (C), Petrok – Kučera, Muselík, Tien, Kučera, Kopp, Škvaro, Myška, Adam, Richtárech, Hotový, Čermák. Trenér: Jiří Lindner.

Sestava Lovosic: Tlachna – Helis, Kotán (C), Dittrich, Hozák – Vodenka, Futera, Čapek – Vokál, Hladký, Ultsch – Bureš. Trenér: Pavel Vodenka.