K dalšímu klání se naši muži vydali do Mostu, kde se střetli s oběma domácími týmy. Dařilo se jim o něco více Vipers, které zvládli porazit 6:3. V druhém klání proti FBC Mostu Lovosičtí pouze dotahovali skóre, nicméně obrat se jim už nezadařil. Z mosteckého turnaje tak odjíždějí s tříbodovým ziskem.

FBC Vipers Most – ASK Lovosice LFP 3:6

Branky a nahrávky: 11. Babák (Koubek), 31. Zienert (Pelikán), 41. Koubek (Libecait) – 4. Dvořák (Mareš), 17. Rudolf (Ultsch), 22. Dvořák (Rudolf), 26. Malý (Holub), 34. Futera (Ultsch), 43. Dvořák.  Rozhodčí: Pekárek, Chleborád. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Po třetinách: 1:1, 0:3, 2:2.

Sestava Mostu: Alfery – Križák, Volf, Babák – Ryk, Zienert, Libecait, Rybář, Koubek, Pelikán, König, Horák, Hanousek, Janásek.

Sestava Lovosic: Tlachna – Ultsch, Rudolf, Kotán, Mareš – Holub, Futera, Malý – Čapek, Dvořák, Pošík.

ASK Lovosice LFP – Sportovní klub FBC Most 2:6

Branky a nahrávky: 26. Futera (Malý), 42. Rudolf (Dvořák) – 13. Řeháček (Miškolci), 15. Řeháček (Pohl), 30. Pohl (Miškolci), 37. Řeháček (Pohl), 40. Řeháček (Lenko), 45. Miškolci (Libecait). Rozhodčí: Chleborád, Pekárek. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Po třetinách: 0:2, 1:1, 1:3.

Sestava Lovosic: Klouda – Kotán, Ultsch, Rudolf, Mareš – Futera, Pošík, Malý, Dvořák, Čapek, Holub.

Sestava Mostu: Lenko – Jelínek, Kusek, Vacín – Ledvina, Řeháček, Šimandl, Miškolci, Libecait, Pohl, Fišer, Beneš.