Lovosičtí muži se vydali do litvínovské haly u Koldomu k posledním dvěma zápasům letošní sezony. Soupeři jim byli Chomutov C a Vipers Most. ASK se tentokrát vydalo na výjezd v poněkud kombinované sestavě, což se projevilo na výsledcích. Lovosičtí tentokrát bodovat nedokázali a letošní ročník Regionální ligy tedy definitivně zakončí na osmém místě tabulky.

Florbal Chomutov C – ASK Lovosice LFP 10:2

Branky a nahrávky: 3. Borovička (Dedecius), 13. Kordulík (Kotlan), 15. Kordulík (Kotlan), 15. Kordulík (Kotlan), 31. Kordulík (Bohuňovský), 32. Kotlan (Borovička), 36. Dedecius (Volosciuc), 38. Borovička (Kordulík), 42. Borovička (Kotlan), 45. Malý (Kordulík) – 26. Hladký, 27. Vokál (Vodenka). Rozhodčí: Moravec, Kešner. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. Po třetinách: 4:0, 0:2, 6:0.

Sestava Chomutova C: Šrámek – Kordulík, Volosciuc, Dedecius, Malý, Bohuňovský, Borovička (C), Kotlan. Vedoucí týmu: Luboš Šrámek.

Sestava Lovosic: Špiřík – Roneš, Dvořák, Vandrovec – Budaj, Vodenka (C), Žák, Hladký, Grmela, Vokál. Trenér: Pavel Vodenka.

ASK Lovosice LFP – FBC Vipers Most 4:8

Branky a nahrávky: 21. Vodenka, 27. Vodenka (Budaj), 29. Vokál (Roneš), 44. Budaj (Vokál) – 2. König (Koubek), 13. Horák (Řeháček), 17. Řeháček (Ledvina), 25. König (Volf), 28. Vorlíček (Řeháček), 30. Babák (König), 31. Vorlíček (Řeháček), 42. Koubek (Hanousek). Rozhodčí: Kešner, Mucha. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Po třetinách: 0:2, 3:4, 1:2.

Sestava Lovosic: Žák – Roneš, Dvořák, Vandrovec – Budaj, Vodenka (C), Hladký, Grmela, Vokál. Trenér: Pavel Vodenka

Sestava Mostu: Hnátek – Vorlíček (C), Volf, Babák – Ledvina, Řeháček, Jirásek, Seifert, Koubek, König, Kraus, Horák, Hanousek. Trenér: Jiří Studecký.