Do další sezony se náš dorost a junioři musí obejít bez dvou klíčových opor. Do nedalekého Ústí nad Labem totiž přestupují Marek Kadlec a Martin Hrabánek. Oběma přejeme v novém angažmá hodně štěstí!

Marek Kadlec byl v loňské sezoně důležitým článkem týmu dorostu i juniorů. Za dorost odehrál dvanáct soutěžních utkání, v nichž si připsal třináct gólových tref, k čemuž přidal dvanáct asistencí. V juniorském výběru už dostal trochu větší porci zápasů, a to hned čtrnáct. Jeho bilance v nich činí šest gólů a deset přihrávek na góly. Lovosický dres jinak oblékal od svých florbalových začátků v roce 2017.

Nedávný účastník Olympiády dětí a mládeže Martin Hrabánek pak byl především základním kamenem sestavy týmu starších žáků Black. V této kategorii nastoupil do 44 zápasů, ve kterých vstřelil hned 48 gólů, k tomu přidal 42 nahrávek. Dvanáct zápasů odehrál i za dorostence, a to s bilancí třinácti tref a sedmnácti asistencí. On sám pak za Lovosice nastupoval od roku 2016.

Ani pro jednoho ale nebude působení v Ústí úplnou premiérou, neboť už v krajském městě nastupovali v loňském ročníku na střídavé starty. Starší Kadlec nastupoval střídavě za dorost a juniory. Za dorost odehrál šest klání s jedinou nahrávkou, v juniorech na něj čekalo jedenáct klání. Jeho gólový výčet se zastavil na devíti trefách a třech asistencích. Hrabánek pak nastupoval výhradně za dorost, kde odehrál čtrnáct zápasů a připsal si šest gólů a čtyři přihrávky. Ještě jednou oběma moc děkujeme a třeba zase někdy v lovosickém dresu na viděnou!