V sobotu 16.11 přivítali Muži ve své domovské Chemik aréně Panthers Praha B, zkušený tým z poloviny tabulky.

Hojná návštěva fanoušků hnala Muže v první třetině. Hrálo se ve vysokém tempu a Muži se soupeři herně rovnali. Přesto to byli Panthers, kdo otevřel skóre ve 14. minutě první třetiny, to ovšem nepřerušilo kvalitní hru obou celků. Bohužel naši Muži dostali 10 sekund před koncem třetiny gól do šatny, kdy čtyři domácí hráči útočili, ale soupeř se dostal do protiútoku a přečíslení 2 na 1 bylo pro domácího gólmana Perníčka neřešitelné.

Opravdové gólové hody nastaly v druhé třetině. Nejdříve snižoval ve 23. minutě Futera na 1:2, ale už za 40 sekund se soupeř znovu prosadil a utekl do dvou brankového vedení. To za pár minut odmítl Rudiš, který utekl podél mantinelu a střelou nad nohu nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Fanoušci hnali naše Muže dopředu, bohužel i přes oku líbeznou hru, to byli už jen Panthers, kteří v této třetině přidávali góly a do šaten se šlo za stavu 2:8.

Do třetího dějství nastoupili Muži jen ve 2 formacích a s úmyslem zápas zdramatizovat. To se povedlo kapitánovi domácích Dvořákovi, který při trestném střílení ve 45. minutě nedal hostujícímu gólmanovi šanci.  Bohužel další branky domácí nepřidali a zápas tak skončil 3:8.

Chtěl bych za Muže poděkovat opravdu hojné návštěvě a fanouškům za jejich skandování a povzbuzování po celý zápas. Děkujeme!