Lovosičtí muži se k dalším dvěma zápasům vydali do Jirkova. V cestě jim tentokrát stála rezerva Teplic a domácí Jirkov. V obou případech to byly přestřelky až do poslední možné chvíle. Právě v poslední minutě se ale soupeřům povedlo obrat ASK o body. Nejprve Teplice uzmuly všechny tři, následně vybojoval Jirkov jeden. Na výhru si tak Lovosičtí musí počkat do posledního turnaje sezony, který odehrají v Litvínově proti Lounům a Mostu.

ASK Lovosice LFP – FD Teplice B 6:7

Branky a nahrávky: 5. Budaj (Pošík), 25. Roneš (Dvořák), 30. Hladký (Budaj), 32. Vokál (Futera), 40. Dvořák (Hladký), 42. Vokál (Vodenka) – 1. Mucha (Gebhardt), 4. Rabel (Drobný), 8. Zeleník (Konárek), 19. Brabec (Bratschaedl), 23. Brabec (Gebhardt), 26. Bratschaedl (Gebhardt), 45. Bratschaedl (TS). Rozhodčí: Neumaier, Scholz. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Střely na branku: 38:25. Po třetinách: 1:3, 2:3, 3:1.

Sestava Lovosic: Tlachna – Kotán, Roneš, Hozák, Helis – Budaj, Vodenka (C), Futera, Hladký, Pošík, Dvořák, Vokál. Trenér: Pavel Vodenka.

Sestava Teplic B:  Podlucký – Brabec, Gebhardt, Jílek, Rabel, Mucha, Burger (C), Schäfer, Zeleník, Bratschaedl, Drobný, Konárek, Miněk. Trenér: Ondřej Brabec.

Florbal Jirkov – ASK Lovosice LFP 6:6

Branky a nahrávky: 4. Hlaváček O. (Dudek), 8. Hlaváček Z. (Willheim), 15. Brožkovec (Dudek), 18. Hlaváček Z. (Neumaier), 34. Šulc, 45. Neumaier (Hlaváček O.) – 3. Futera (Vokál), 9. Futera (Vodenka), 17. Hladký (Roneš), 21. Budaj (Dvořák), 23. Roneš (Budaj), 43. Vokál (Kotán). Rozhodčí: Moravec, Scholz. Vyloučení: 0:0 Využití: 0:0. Střely na branku: 32:25. Po třetinách: 3:2, 1:3, 2:1.

Sestava Jirkova: Tonka – Popovič, Brožkovec (C), Kolář, Hlaváček Z. – Vitvar, Jánský, Viertler, Dudek, Hlaváček O., Salač, Neumaier, Willheim, Šulc. Trenér: Martin Košťálek.

Sestava Lovosic: Žák – Kotán, Roneš, Hozák, Helis – Budaj, Vodenka (C), Futera, Hladký, Pošík, Dvořák, Vokál. Trenér: Pavel Vodenka.