K dalšímu turnaji se rezervní tým dorostu vydali do městské haly v Teplicích. Zde vyzvali Roudnici nad Labem a Litvínov. V obou případech se jednalo o gólově bohatá utkání, více štěstí ale měl soupeř Lovosických. ASK tedy tentokrát na bodový zisk nedosáhlo.

BK Real Roudnice nad Labem – ASK Lovosice LFP „B“ 5:3

Branky a nahrávky: 5. Racek (Ulrych), 10. Bártek (Novotný), 11. Novotný, 22. Bártek (Racek), 45. Bártek (Kára) – 15. Pfeifer (V. Dvořák), 17. Ultsch (D. Dvořák), 44. Ultsch (Marvánek). Rozhodčí: Dunaj, Sklenář. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Střely: 22:14. Nejlepší hráči: Jan Schneider – Jan Zámečník. Po třetinách: 3:1, 1:1, 1:1.

Sestava Roudnice n. L.: Kučin – Racek, Kára, Schneider, Bernát, Novotný, Ulrych, Šinfelt, Bártek.

Sestava Lovosic: Zámečník – V. Dvořák, D. Dvořák, Ultsch, Tyl, Daňo, Wypasek, Kunst, Fadler, Marvánek, Vandrovec, Rúža, Nývlt, Pfeifer.

ASK Lovosice LFP „B“ – SK Bivoj Litvínov 6:13

Branky a nahrávky: 1. Ultsch (Daňo), 8. Vandrovec (Fadler), 10. Nývlt (Wypasek), 24. Ultsch (Zámečník), 29. Marvánek, 40. Fadler (Pfeifer) – 2. Tomko (Hauptvogel), 2. Mentlík (Larson), 6. Larson (Tomko), 23. Kyselka (Kunkela), 26. Larson (Vrzák), 28. Tomko (Konopík), 28. Larson (Kyselka), 29. Larson (Vrzák), 34. Zavičák (Vrzák), 34. Kunkela (Tomko), 36. Tomko (Václavík), 41. Tomko (Kovář), 43. Konopík (Kunkela). Rozhodčí: Grohol, Sklenář. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:4. Střely: 18:22. Po třetinách: 3:3, 2:5, 1:5.

Sestava Litvínova: Koucký (40. Pecka) – Kovář, Vrzák, Kyselka, Kluna, Tomko, Larson, Kunkela, Václavík, Konopík, Zlata, Hauptvogel, Zavičák, Mentlík.

Reportáž Honzy Dvořáka:

Hned po ránu nám utekl úvod utkání s Roudnicí, která šla do vedení 3:0 a tím v podstatě rozhodla

zápas. I přes naše zlepšení dokázala odpovědět na náš kontaktní gól a dvoubrankové vedení držela až

do závěru zápasu. Ten jsme ještě zdramatizovali pěkným gólem v power-play, bohužel vyrovnávací

zásah už se nám nepodařil, naopak soupeř se zmocnil zblokovaného míčku a do prázdné branky

rozhodl. Velká škoda, že se nám na začátku druhé i třetí třetiny nepovedlo proměnit alespoň

některou z vyložených šancí, zápas se mohl vyvíjet jinak. Takto si tři body odvezli Roudničtí.

V zápase s Litvínovem nám stačilo jen 20 sekund k otevření skóre, bohužel jsme se gólem uspokojili a

Bivojové zápas rychle otočili. Pak kluci předvedli asi nejlepší pasáž dnešního dne a dvěma brankami

rychle srovnali. Ještě jednou bylo skóre vyrovnané, to když jsme zareagovali i na soupeřovu 4.

branku, ale pak nám začaly viditelně docházet síly. A když se k tomu přidala i chvilková ztráta

koncentrace, dovolili jsme Litvínovským šňůru pěti branek, kterou zápas rozhodli.

Bojovnost a odhodlání na výši, zapracovat musíme na kondici, individuální technice a produktivitě.

Děkujeme všem, kdo pomohli s dopravou a podporovali nás z hlediště, věříme, že příště už budeme