Lovosičtí muži se vůbec poprvé v nové sezoně představili v domácím prostředí. V Chemiku nastoupili proti žateckým Jazzmanům a litvínovskému Bivoji. Do obou zápasů vstoupili Lovosičtí víc než úspěšně, avšak se Žatcem vedení udrželi a dokráčeli k dosavadní nejvyšší výhře v sezoně, naopak Litvínov ve finále otočil výsledek ve svůj prospěch.

ASK Lovosice LFP –  FbC Jazzmani Žatec 12:3

Branky a nahrávky: 2. Ultsch, 5. Vokál (Dvořák), 10. Vokál (Kotán), 12. Malý (Ultsch), 20. Holub (Ultsch), 21. Dvořák (Ikoniak), 31. Malý, 32. Malý (Mareš), 35. Malý (Ultsch), 41. Čapek (Helis), 42. Malý (Roneš), 44. Vokál (TS) – 30. Dvorský (Hrádek), 39. D. Milyan (Kolář), 43. V. Milyan (D. Milyan). Rozhodčí: Moravec, Mucha. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Střely: 31:17. Nejlepší hráči: Jakub Malý – David Milyan. Po třetinách: 4:0, 2:1, 6:2.

Sestava Lovosic: Ikoniak – Kotán, Roneš, Mareš, Helis – Budaj, Ultsch, Pošík, Malý, Dvořák, Čapek, Vokál, Holub.

Sestava Žatce: Hrnčiřík – Řimnáč, Kuvík, Dvorský, Kolář, D. Milyan, Hrádek, Strasser, Modróczki, V. Milyan, Müller.

SK Bivoj Litvínov B – ASK Lovosice LFP 10:7

Branky a nahrávky: 2. Vaníček (Lang), 14. Vodička (Tichý), 15. Pudil (Tichý), 20. Tichý (Pudil), 29. Vaníček (Jeníček), 29. Vodička (Werner), 33. Pudil (Vodička), 34. Tichý (Werner), 35. Vaníček (Lang), 41. Pudil (Werner) – 7. Roneš (Ultsch), 9. Dvořák (Malý), 9. Dvořák (Čapek), 9. Holub (Dvořák), 28. Vokál (Dvořák), 30. Ultsch (Kotán), 45. Dvořák (Malý). Rozhodčí: Moravec, Mucha. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:2. Střely: 31:25. Nejlepší hráči: Lukáš Jeníček – Jan Kotán. Po třetinách: 3:4, 3:2, 4:1.

Sestava Litvínova: Grozický – Werner, Kebrdle, Jeníček – Lang, Vodička, Pudil, Vitner, Tichý, Vaníček, Kopýtko.

Sestava Lovosic: Tlachna – Kotán, Roneš, Mareš, Helis – Budaj, Ultsch, Pošík, Malý, Dvořák, Čapek, Vokál, Holub.