No… k dnešnímu výletu veteránů do Boleslavi jen stručně a doporučuji co nejdříve zapomenout. Kdybychom poslali fotku, tak jsme mohli ušetřit za benzín…

Do zápasu s Black Angels jsme jen nakoukli, když jsme se po minutě hry dostali do vedení. To nám však vydrželo jen 41 sekund, pak už převzali otěže zápasu soupeři. Ještě v první třetině jsme s nimi drželi silou vůle krok – 4:6 – ale od druhé části jsme snad ani nebyli na hřišti a jen počítali góly v naší síti. Když jsme ve třetí třetině konečně dostali míček do brány i my, šlo jen o kosmetickou úpravu, která na celkový výsledek neměla vliv.

Bohužel, jak zápas s Blacky skončil, tak s Mladou Boleslaví začal – první třetina 1:8 a v podstatě bylo po zápase. Další dvě třetiny z naší strany už lepší, i když jsme se stále vozili na kolotoči, občas se podařilo soupeře pozlobit před jeho bránou, takže druhá část 2:2 a poslední – to už nám výrazně docházela pára – 0:3.

Jasně se ukázalo, že nastoupit s 8 hráči v poli proti soupeřům z čela tabulky, kteří v sestavě mají hráče se super- nebo prvoligovými zkušenostmi, se rovná sebevraždě. Nezbývá než věřit, že na poslední turnaj, který hostíme 26.3. v Chemiku se sejde kompletní sestava a budeme České Lípě a Tatranu vyrovnanými soupeři.

ASK Lovosice – LFP : Black Angels 5:19, Florbalová akademie MB 3:13

Sestava: Bíbrlík – Perháč, Kovařík, Pospíchal – Ponrt, Zůna, Budaj, Lebeda, Dvořák