Během podzimní pauzy je třeba si připomenout, jak se komu vedlo během dosavadního průběhu sezony. Jako první přichází na řadu muži, kteří doposud odehráli čtveřici utkání. Z nich si připsali jednu výhru, a to proti Kadani, zbylé tři zápasy ale zvládl lépe soupeř Lovosic. Jak ovšem vypadají týmové statistiky a komu se individuálně dařilo?

Muži před pauzou odehráli čtyři utkání. Na úvod sezony se utkali s rezervou Teplic a Mostem. První turnaj ale Lovosickým nevyšel, Teplicím podlehli 4:10 a Mostu 7:15. Šanci na reparát měli o čtrnáct dní později, kdy v dalším turnaji vyzvali naši muži rezervní týmy Kadaně a Litvínova. Tento dvojzápas už vyšel o něco lépe, v prvním klání porazili Lovosičtí těsně Kadaň 5:4, jednogólovým rozdílem následně podlehli Litvínovu 5:6.

V současné době tak lovosickým mužům patří v tabulce 5. místo. Co se skóre týče, Lovosičtí mají na svém kontě 21 vstřelených branek, zároveň ale také 35 obdržených. Žádný gól ale nedokázali vstřelit během přesilovky, ani během oslabení. Dohromady muži nasbírali deset trestných minut. Na branky soupeřů také hráči Lovosic vystřelili 56krát, úspěšnost střelby se pak vyšplhala na 37,50 %.

Ofenzivním tahounem je Tomáš Ultsch. Z dosud odehraných čtyřech zápasů si připsal čtyři gólové trefy a čtyři asistence, což ho vyhouplo do čela tabulky produktivity. Nejlepším střelcem je ale jiný hráč, konkrétně Pavel Vodenka, kterému se podařilo pětkrát skórovat, což doplnil dvěma asistencemi. Těsně za nimi se s bilancí čtyř gólů a dvou asistencí drží Ladislav Čermák.

Brankoviště Lovosic střežil ve třech zápasech Stanislav Šloser. Z nich se mu povedlo vychytat jedinou dosavadní výhru. Jeho úspěšnost pak činí 67,44 %, inkasoval totiž 29 branek, jen čtrnáctkrát pak byl v zákrocích úspěšný. Gólový průměr se mu vyšplhal na hodnotu 9,67 gólů na zápas. V jednom utkání se do brankoviště postavil Jan Klouda.  Během něho inkasoval šest branek a připsal si čtrnáct úspěšných zákroků. Jeho úspěšnost je pak rovna 70 %. Tomáš Ultsch je ovšem i nejtrestanějším hráčem Lovosic v dosavadním průběhu sezony. Na svém kontě má čtyři trestné minuty.

Další program by měl přinést zápasy 4. kola 8. listopadu. Pokud se nic nezmění, v lounské městské sportovní hale se opět utkají s rezervou Kadaně a Mostem. Zejména Mostečanům mají co oplácet z úvodního klání. Úvodní duel s Kadaní ale lovosičtí muži dokázali ovládnout a zde mají na co navázat.