V sobotu 30.4.2022 odehrály naše holky poslední turnaj Přeboru starších žákyň v této sezóně. Turnaj se hrál v Litvínově a museli jsem se obejít bez Áni a Áji, které se účastnily kempu výběru Ústeckého kraje pro Olympiádu dětí a mládeže.

Hned první zápas nás čekal silný tým, a to Kadaň black. Ač se naše holky snažily, byla na nich vidět malá sehranost, tak nám tým Kadaně do poločasu stačil dát tři góly a nám se bohužel nepodařilo skórovat. Po přestávce se obraz hry už zlepšil, hra se vyrovnala, nicméně se nám podařilo vstřelit pouze jeden gól a holky z Kadaně přidaly ještě dva. Konečný výsledek tedy 1:5. Poté nás čekala delší pauza, tak se holky v šatně posilnily, trochu jsme přeházeli sestavu a šlo se na Bivojky z Litvínova. Začátek se nám nepovedl a po chvilce byl stav 0:2, ale pak naše holky zabraly a v poločase byl stav 4:2 pro Lovosice. Druhá půlka se již nesla v naší režii a konečný stav byl 9:3 pro naše bojovnice. Hned po tomto zápase jsme měly hrát zápas proti Wings Most, ale tento tým nedorazil, tak je nahradila děvčata z Karlových Varů. Tento tým jsme vůbec neznali, tak jsme nevěděli, co máme očekávat. Začátek byl trochu opatrnější, hra byla vyrovnaná, nicméně naše děvčata postupně získávala převahu a v poločase byl stav 4:1 pro nás. V druhé části holky pokračovaly v náporu a na konci zápasu byl stav opět 9:3 pro lovosické borkyně.

Konečný výsledek turnaje dvě výhry a jedna prohra je úspěšné zakončení sezóny, která byla z části poznamenána covidem. Děvčata měla za celou sezónu odehrát celkem 9 turnajů, ale bohužel dva jsme kvůli karanténám museli skrečovat. Tedy za celou sezónu holky odehrály celkem 21 zápasů, ve kterých 12x zvítězily a 9x odešly poraženy. V těchto 21 zápasech nastřílely celkem 125 branek a do naší sítě soupeřky vstřelily 108 gólů (máme tedy i pozitivní skóre +17). Vzhledem k tomu, že holky spolu vlastně vůbec netrénují, na některých turnajích jsme byli i v malém počtu, tak je to velmi dobrý výsledek a sezónu hodnotím jako úspěšnou. Snad bude příští sezóna minimálně podobně úspěšná.

Nakonec chci poděkovat všem borkyním za skvělou reprezentaci klubu v této sezóně, rodičům za pomoc při dopravě na turnaje a také velké dík Jindrovi Hedánkovi za skvělé spolukoučování. Další dík patří Martinu Rožcovi, který nám na několika turnajích pomáhal na lavičce.