Holky to měly v sobotu ráno náročné. Čekal je turnaj ve Smržovce. Domácí Jablonec si chtěl nejspíše užít nejen výhody domácího prostředí, ale také unaveností hráček.
Ráno odjezd z Litoměřic v 06:15 h, pro většinu vstávání před půl šestou. Za Úštěkem zpomalení, protože, nečekaně SNÍH! Naštěstí za hranicemi Ústeckého kraje silničáři něco podobného v prosinci čekali a je posoleno a jedeme dál.

Ve Smržovce bílo a hned to přidá náladu. Rozehráváme zápas proti Florbalu Jablonec a co se to děje? Jablonec v první minutě vstřeluje gól a my prohráváme. I přes tento šokující okamžik máme více ze hry. Jablonecká golmanka je nepřekonatelná a naše střely, kterých bylo jako za celé dvě sezóny, nekončí za jejími zády. Její branka odolává do konce druhé třetiny. Konečně srovnáváme na 1:1. Pak nám stačilo 46 vteřin a už vedeme 1:3. Třetí třetina začíná podobně jako ta první. Jabloneckým stačilo jen 13 vteřin a snižují na 2:3. To byl jejich poslední odpor. Po zbytek zápasu naše holky střílely jak divé a na konci zápasu svítilo na tabuly skóre 2:8.

Následovala příjemná dvouzápasová pauza. Jídlo, zábava a následná koncetrace na zápas proti USK Slavia Liberec.

Zápas začíná náročně. Liberecké holky naše zavřely v obraném pásmu a my se snažíme narušovat jejich rozehrávku a naštěstí se nám to daří. Naše holky mají sem, tam nějaké výpady dopředu, ale nic z nich není. Obě golmanky chytají dobře a zápas je po první třetině stále nerozhodnutý. V druhé části tlak Libereckých stále pokračuje a v páté minutě se dostávají do vedení. Naštěstí naše holčiny mají odpověď a za dvě minuty je srovnáno. Obě družstva pokračují ve stejném formátu zápasu. Ve třetí třetině se dá nervozita krájet. Nikdo nechce brát jen bod. Holky využívají chyby soupeřek a ujímají se vedení. Poslední snaha o srovnání Libereckých pomocí powerplay jim nevyšla a naše holky vstřelují gól do prázdné branky. Bylo to těžce vydřené vítězství 3:1.