Veteráni se tentokrát vydali do Mladé Boleslavi, kde sehráli duely s domácí Florbalovou akademií a pražskými Black Angels. Na výhru ovšem ani v jednom z těchto klání nedosáhli, čímž stále čekají na letošní první body do tabulky. Zejména proti domácímu celku se ovšem naši Old Boys dlouho drželi, byť úspěšně se to dotáhnout nepodařilo.

Black Angels – ASK Lovosice LFP 16:3

Branky a nahrávky: 6. Hromádko (Nekola), 7. Hromádko (Nekola), 11. Zíka (Král), 12. Král (Hromádko), 14. Nekola (Král), 16. Zíka (Nekola), 17. Vaculík (Nekola), 18. Vaculík (Šíma), 18. Zíka (Berger), 19. Vaculík (Nekola), 21. Zíka (Nekola), 22. Michálek (Vaculík), 23. Hromádko (Vaculík), 27. Nekola (Vaculík), 30. Šíma (Michálek), 30. Vaculík (Michálek) – 9. Kovařík (Zůna), 9. Rybář (Malý), 22. Kadlec (Kovařík). Rozhodčí: Preclík, Verner. Vyloučení: 0:3. Využití: 3:0. Po třetinách: 4:2, 9:1, 3:0.

Sestava Black Angels: Matiášek – Šíma, Michálek, Berger – Vaculík, Král, Nekola, Hromádko, Zíka.

Sestava Lovosic: Bergl – Malý, Zůna, Růžička – Kadlec, Dvořák, Matějka, Rybář, Pospíchal, Kovařík.

ASK Lovosice LFP – Florbalová akademie Mladá Boleslav 1:7

Branky a nahrávky: 32. Pospíchal (Verner) – 1. Pánek (Hostinský), 25. Rak (Hostinský), 29. Tregl (Vlk), 29. Pánek, 29. Rak (Pánek), 30. Hostinský (Rak), 33. Rak (Vlk). Rozhodčí: Bína, Verner. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. Po třetinách: 0:1, 0:0, 1:6.

Sestava Mladé Boleslavi: Mašek – Kubelka – Vlk, Rak, Tregl, Hostinský, Pánek, Cedrych, Peteřík.