Děkujeme všem z vás, kteří jste drželi svůj oddíl nad vodou. Fotek se nám sešlo opravdu velké množství, tudíž rozhodování o vítězích nebylo nikterak jednoduché. Nicméně, vybrat z vás ty nejúspěšnější se zadařilo a vítězové naleznou své jméno zde.

V počtu fotek nade všemi s výrazným odstupem zvítězila starší žákyně Anna Köhlerová, která nám poslala hned devatenáct fotek. Druhým, co se počtu zaslaných fotek týče, je elév Vojtěch Veselý, a to díky svým šesti odeslaným fotkám. Trojici nejlepších pak s pěti odeslanými fotkami uzavírá mladší žák Matěj Sládek. Speciální ocenění z doplňkové soutěže pak bere elév Antonín Srpek, jehož fotku vybralo vedení oddílu. Vítězům gratulujeme, všem ostatním moc děkujeme za zaslané příspěvky.

Vítězové si mohou své ceny vyzvednout u Libora Hejhala na hřišti 5. ZŠ v Litoměřicích, buď v úterý nebo ve středu 18., respektive 19. 5. vždy od 16:00 do 19:00. Další možnost pak bude v neděli 23. 5., tentokrát od 10:00 do 19:00. Všichni ostatní se ještě můžete podívat na fotky z finálového výběru.